Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Apriliának milyen a szervíz...

Az Apriliának milyen a szervízháttere?

Figyelt kérdés
Egy Aprilia pegaso 650 strada-t szeretnék venni csak az a gondom, hogy az ismerőseim azt mondják, hogy az olasz motoroknak elég gyenge a szervízháttere (drága, lassan jönnek meg az alkatrészek). Mi a véleményetek?

2013. okt. 21. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem SL 1000-eshez egy hét alatt rendeltek be Olaszországból alkatrészt, ill. egyszer volt három hét, mert augusztusban leáll a gyár szabadság miatt. Az árak nem voltak vészesek, de szerencsére csak kisebb dolgokat kellett vennem. És Pegaso-ból sokkal több van, lehet, hogy ahhoz raktáron is tartanak alkatrészeket. Szóval emiatt én biztos nem gondolnám meg magam a helyedben, nekem a következő motorom is olasz lesz.
2013. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jó a szervízháttere. nekem RSV4 Factory-m van, max 10 napon belül minden beszerezhető hozzá, az árak nem olcsók, de hát Apriliáról beszélünk. Mellesleg egy Aprilia után mindig megfordulnak az emberek :)
2013. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!