Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beindítom az autót ég a...

Ha beindítom az autót ég a töltéslámpa, csak nagyobb gázadásra alszik el. Mitől van ez? Meg fog halni a generátor?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha alapjáraton nem tölt a generátor az önmagában nem gond, ha 1500-as fordulaton se alszik el a kis lámpa, akkor kezdhetsz gyanakodni, és ha 2-3000 körül is ég akkor tényleg gond van a generátorral.
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alapjáraton is elalszik a lámpa.

ez generátor

2013. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megpörgetem akkor ég
2013. okt. 21. 23:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor elalszik. Olyan 2500fordulatnál
2013. okt. 21. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi, ez generátor. Nekem is volt ilyen gondom. Ne aggódj, nem kerül sokba, csak ne várd meg míg teljesen lemerül. Addig menj vele max 2-esben és ilyen 3-4 ezres fordulaton. Többet fog fogyasztani, de úgy használod, mint a bicikli dinamóját és simán fogsz tudni vele közlekedni. De tényleg minél előbb vidd el szervizbe.
2013. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már m1 lemerült, majd feltöltöm. majd ki lesz cserélve ez a hülye generátor :D azért köszi a válaszokat. az a szerencsén h visszafordultam, most kitudja hol állnék me már a lámpám se égne nagyon
2013. okt. 22. 01:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Fesz.szabályzó......, ha "van még ilyen".

Hajdanán külön cserélhető volt.

2013. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bronz vagy szénkefe volt a baj. már megcsináltuk :D inkább így, mint vegyek 20ezer ftért
2013. okt. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!