Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak vele? Ma voltam...

Mit csináljak vele? Ma voltam műszakiztatni az autómat. Szervizben megmutatták, csupa kisállat nyom a motor, valószínűleg valami rágcsáló sűrűn ott tartózkodik. Patkányra gondolok, az akad a környéken.

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 16:05
 1/8 Dörmögő ***** válasza:
100%
Mármint mit szeretnél elérni? Teljes patkánymentes tárolásra csak egy kibetonozott, zárható téglaépítmény alkalmas.
2013. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Téglából készült garázsunk van. Lakatlan szomszédból jönnek át a patkányok, rengeteg patkánymérget kiraktunk, a kutyák is megfogják. Mégis látunk az udvaron. Most, hogy az autómba is nyoma van, teljesen ledöbbentett, és nem tudom, hogy védjem meg.
2013. okt. 22. 16:40
 3/8 Dörmögő ***** válasza:
Patkányokat szinte lehetetlen kiirtani. Zárd be a garázsod ha tudod mielőtt elrágcsálnak a kocsiban valamit. Kutyák szabadon vannak?
2013. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szabadon vannak, 3 tacskó.. Naponta fognak meg..

Autót zárva tartjuk, mivel életem első autóját ellopták,

ezt védeném..Szerelő szerint a meleg motorra jönnek, és a kábelek olyan anyagot is tartalmaznak, ami a patkányok, egerek szaporodásánál éreznek a másikon. Ő szakszerűbben elmagyarázta..

Kóbor hírek szerint az emberi haj szagát utálják..Felhívom a fodrászom!

2013. okt. 22. 16:53
 5/8 Dörmögő ***** válasza:
Esetleg érdeklődj rá hogy valamelyik elektromos patkányriasztó a gyakorlatban ér-e valamit.
2013. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2013. okt. 22. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogj sok kutyaszőrt s rakd be a kocsiba. A garázsba meg hagyd bemenni a kutyákat.
2014. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!