Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás 450. 000 Ft-ig,...

Autóvásárlás 450. 000 Ft-ig, de milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autóvásárlás előtt állok, és 450.000 Ft-ig tudok nézelődni.

Közel mindennapos használatban lenne.

Elsődleges cél, hogy ne fogyasszon túl sokat.

Csak BENZINES jöhet szóba, és a Suzukik kizárva.


Eddig 3-as Polokat nézegettem, nem tudom mit lenne érdemes még ilyen árban venni.


Előre is köszönöm a segítséget.



2013. okt. 23. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
F astra
2013. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
F-es astrát ne vegyél,egy trágya gané,rohad,és nagyon idejétmúlt hidd el,Suzuki után a következő tucatkocsi,nekünk volt 2-3 is,senkinek nem kivánom,Inkább vegyél Toyota Corollát és Honda Civic-et,Civic-be van kakaó 92-től fölfelé,Corollából meg 450ért még talán 2000es évjáratút is kapsz a körlámpásat,de ha nem akkor 97-ig a lépcsőshátú sedant megkapod (ami hasonlit a Carinára) ,nagyon jó kis kocsi,nekem is ilyen van.Ég és föld egy F-astrához hidd el.
2013. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nem akarlak rábeszélni, de mi a baj a Suzukival? Tény a papír kasztni, de a régi Szuzi a világ legmegbízhatóbb és legigénytelenebb autója.


Én am Nissant vennék, de kinek mi tetszik...

2013. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Opel Corsa B-t vennék, 1.2-es vagy 1.4-es motorral.


A Polo se rossz amúgy, nekünk is volt 6n széria, az 1.6-os motorral nagyon lendületes kocsi volt. De az 1.4-es is jó. Az ezrest kerüld, kicsit gyengécske. Bár, ha nem akarsz száguldozni, az is elviszi a kasztnit.

A legjobb választás bele az 1.9SDI dízel lenne, megáll a fogyasztás 5,5l körül vegyesben. De abból nehéz jó állapotút találni.


Emellett én még a Fiat Punto II 1.2-est ajánlom, abból találsz ennyiért. Jó kis kocsi. Aztán ott van még a Nissan Micra II is, ezres vagy 1.3-as motorral. És végül a Renault Clio II 1.2-es motorral.


Ez 5 kocsi, én bármelyiket ajánlom ennyi pénzért.

2013. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2

200-ért igen, rohad és gané, de 400-ért már nagyon szép darabokat kapsz. Ilyen régi hondát meg eszedbe ne jusson venni, főleg olyat ne amiben "van erő" mert az 99%-ban szét van már gyilkolva...

2013. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Civicet ne vegyél, mert Roveres fos.F Astra ennyiből meg van jó. [link]


[link]


A hibáikat a maradék léből megcsinálhatóak.

2013. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

Suzukit azért nem szeretnék venni, mert törtek már totál kárra benne, és többet nem ülök ilyen autóba bármilyen olcsó is.

F astra valóban van 400 körül olyan, ami már nem gané, de ennyi pénzért viszont lehet kapni sokkal újabb autókat is, így azt is kilőném.

Civic-et venni necces.... szinte kivétel nélkül mind széthajtott.


Corolla, B corsa, Punto, Clio...ezek tetszenek, utánuk nézek mi a kínálat belőlük.

2013. okt. 23. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
f astrától a b corsa nem újabb
2013. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy rommá törtek a swiftben, de jobb ha tudod, ezek mind ugyanúgy papír autók mint a régi swift, nincs sok különbség védelem szempontjából.
2013. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!