Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2007-2008-...

Csillagok kérdése:

Mi a véleményetek a 2007-2008-as diesel automata Passatokról?

Figyelt kérdés
Csak tájékozódni szeretnék, hogy érdemes-e venni ilyet, mert a formája nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok a vele való tapasztalatokra.

2013. okt. 23. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább dízelek és automaták!


Viccet félretéve - A modern dízelek háklisak, nyűgösek, nagy a karbantartási igényük. Cserébe sokat esznek. (Mondjuk egy örvényáramú, vagy egy előkamrás szívódízelhez képest) Az automata megint kényes pont. Ha nem kapja meg a szükséges olajcserét, akkor az bő fél milla azonnal. De a formája tényleg szép. A Phaeton még szebb! Az is olyan mint a zsiráf. Megnézem, de otthonra nem kéne...

2013. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól fogyasztanak, elég erősek. A DSG váltó annyira igényes, mint a motor. Megfelelő karbantatás, és vezetés, és nincs vele komoly baj
2013. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha hozzáértő vagy (mert én nő), akkor inkább javasolnál Mercit? A döntés nem egyszerű, hogy szép is legyen és ne kelljen állandóan járni a szervizt. Viszont ragaszkodom az automatákhoz. A 2008-astól újabbakat már nem tudom megfizetni. Azért gondoltam dízelre, mivel feltételeztem, hogy olcsóbban járok. Tisztában vagyok vele, hogy a Hondák és Toyoták nagyon megbízhatóak, de azok nem szépek. Örülnék bárkitől pozitív tapasztalatoknak ilyen kategóriából.
2013. okt. 25. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:

keress egy jó szakértőt, aki megnézni az adott autót.

Merci sem rossz, sőt, csak ugyan abban az árban mint a passat, tuti nem kapsz 100%-os autót.

2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha veszel akkor mindenképp DSG váltóst vagyél, a dízel sokat eszik, de az automata váltó miatt ez nem fog sokat enni. És pirossat vagyél mert nekem is az van :P
2015. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!