Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékbobban mennyi a betét...

Fékbobban mennyi a betét élettartama kb?

Figyelt kérdés
Nehéz szétszedni megnézni? 88E km van az autóban, elöl új betétek vannak már (tárcsa).
2013. okt. 24. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az autókon leginkább az első fékek kopnak, hiszen azokon van a nagy terhelés, a fékerő szabályzó is az elsőkre adja az erőt. Nekem általában 5-6 első betét csere után kell foglalkozni a hátsó fékkel is.


Macerás szétkapni a Polo-t mi?

:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__497..

2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint 300E km-nél kell vele foglalkozni? Mert elöl 60E körül cseréltem..

Az nem az én kérdésem, csak arról jutott eszembe ez. :)

2013. okt. 24. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
300e km egy kicsit nagy csereperiódus...mi 180e km-nél cseréltuk most a hátso dobot + betéteket.
2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és már vasig voltak kopva a betétek
2013. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vezetési stílustól és helytől is függ... városban fék-gáz 50 méterenként, nyilván jobban kopik, mintha felmész az autópályára, belövöd a tempomatot 130-ra, és 200km-en keresztül 3x pöccintesz a fékre egy kicsit ha bejönnek eléd lassabban...
2013. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dörmögő ***** válasza:

"Köszi, akkor ezek szerint 300E km-nél kell vele foglalkozni? Mert elöl 60E körül cseréltem"

Jó esetben a hátsó fék ne kerül ennyibe, csak keress egy szakembert aki ferodol ragasztással foglalkozik, és akkor nem kell új fékpofákat venni. Mifelénk a 4 darabot max egy 10-esből megcsinálják.

2013. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!