Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet még venni régebbi fajta...

Lehet még venni régebbi fajta Volkswagen Bogarat? (mint amilyen Herbie)

Figyelt kérdés

Tehát erre gondoltam:


[link]


[link]


Tehát ez a döntött lámpás, strandkorlátos. Még nincs rá pénzem, 1-2 év múlva simán vehetek, csak félek, hogy addigra már nem marad, mert még német használt autós oldalakon sincs sok belőle. És egy csomó lepusztult roncs, tehát ami használhatatlan.

Jó, nem patika állapotú kell, mert olyan minimum 3 milla.


(Amúgy egy plusz kérdés:

Mivel az 1300-as sem rossz ( [link] erre HOL lehet venni olyan strandkorlátos lökhárítókat? vagy lehet egyáltalán?)



Vajon pár év múlva még lesz ilyen 1200-asokból?:( Nem csak magyar használt autós oldalakra értem, mivel én Ausztriában élek.



2013. okt. 26. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Ilyen az álmom:


[link]

2013. okt. 26. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, lesz belőlük. Lökhárítót tudsz venni az ebay-en is, akár. Kb fél perc kereséssel találtam is egyet: [link]
2013. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha Herbie az álmod, akkor csapj le rá!

[link]


Nem tudom, te hol kerestél Bogarat, de még a HAHU-n is van egy halommal:

[link]

Na persze nem mind 1200-as! :)


Aztán majd jól megunod kb. az első hosszabb útnál! Nehogy azt hidd, hogy a Bogár valami csoda, pont ellenkezőleg: a lehető leg fapadosabb járgány, fűtés szinte semmi, a konstrukció ugyan tartós, de eléggé elavult (gondolom elég csak a rásegítés nélküli dobfékeket említenem)!

Persze vannak Csoda Bogarak, de azoknak max. a kasztnija bogár, de belül minden ki van cserélve valami modernebbre!

2013. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó láttam ezt, csak gondolom 1-2 év múlva már nem lesz fent.

Az 1200-asok tetszenek inkább abból van kevés (amilyen herbie is).

2013. okt. 26. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:

No és képes lennél 2 db matricáért 800 ezret fizetni?

:D

2013. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fix h nem a matrica annyi, mert régebbi típusú bogár, amiből sokkal kevesebb van. Meg sztem elég jó állapotúnak néz ki.
2013. okt. 26. 18:53
 7/7 Bogarasember válasza:
100%
Én 5-6 éves korom óta imádom a bogarakat, főleg a klasszikus döntött lámpásokat. 12 éves koromban megfordult a fejemben a gondolat hogy mi lenne ha elkezdenék gyűjtögetni egy 1200-asra???? Aztán 17 éves koromban (igen 5 éven keresztül egy vasat sem költöttem belőle Összejött 920.000Ft és a jogsi után egy Német oldalon ráakadtam egy 1962-esre és persze még rá kellett 30.000 fizetni de 950-ért az enyém lett. Most 20 éves vagyok és egy 1200-as boldog tulajdonosa....
2013. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!