Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia-t érdemes tuningolni?

Dacia-t érdemes tuningolni?

Figyelt kérdés
Pontosabban és a Dacia Duster vagy a 2013-as Dacia Sandero-ra gondoltam. Érdemes-e ezeket a modelleket tuningolni, vagy válasszak másik márkát/modellt. Ha esetleg másik autót ajánlanátok akkor az fontos szempont hogy egy új modell legyen és ne is túl drága.

2013. okt. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj már..illetve Dacia fan-októl is elnézést,mert nagyon jó kis egyszerü autó,és kimegy a világból stb.és sok-sok-sok előnye van.

De:


Új legyen ! ;olcsó legyen! tuningolható legyen !.

Nem érzel 1 kis ellentmondást ebben ?

Na akarj már szarral megkent kenyeret úgy megenni hogy az finom is legyen..

Ha verseny autót akarsz vegyél egy subaru-t,vagy egy R.clió sportot,vagy egy Rs Skodát,vagy Golf Gti-t


A Dacia abszolút nem a verseny pályára van tervezve.

2013. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"A Dacia abszolút nem a verseny pályára van tervezve."

Miért, melyik rizsrakéta lett pályára tervezve? Na látod... Pontosan ezért akar olcsó autót venni, hogy azt saját szájízére formálja. Hát olyan nagy baj ez?


Tuningolni akármelyik autót lehet, még egy Aventadort is, meg egy Trabantot is. A Dacia ráadásul tökéletes tuningalap, mert olcsó. És ha egy Daciat tuningol az ember -és a tuningot komolyan is gondolja-, akkor abban a kasztniban a végén nem Dacia lesz.

2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy SUV-t érdekes ötlet tuningolni.Pontosan mennyi a keret a new car-ra?

Corsa, Clio mondjuk.

2013. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy 3 ajtós Fiesta.
2013. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 millió forint amennyit rá tudok költeni, de én mindenképpen maradnék a Dacia Duster-nél mert nekem külsőre nagyon tetszik és szerintem nagyon jókat lehet belőle kihozni.
2013. okt. 27. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél használtan Dustert, aztán abból az 5 millióból több marad a tuningra.
2013. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!