Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb.3 napja áll egy csili-vili...

Kb.3 napja áll egy csili-vili motor a garázsommal szemben az utcán. Nem tudom ki lehet a gazdája, de ha én lennék, akkor egy pillanatra sem hagynám kinn éjszakára. Lehet hogy lopott? Hol lehet utána nézni akár rendszám alapján is?

Figyelt kérdés
A fb-n van egy ilyen oldal, de én soha az életben oda nem fogok regisztrálni, ezért meg pláne nem. Ötlet?

#lopottmotor
2013. okt. 27. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
És ez miért zavar téged? Ha ott akarja tárolni, abból neked milyen problémád származik? Vagy csípi a szemed, hogy neki van olyan, neked meg nincs?
2013. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem a te szöveged csípi a szemem...:(

Vélhetően a felfogásoddal van baj!

Az érdekelne, hogy ha egy nem-természetes állapotot látok, és arra gyanakszom, hogy ezt a motort valaki valahol siratja, akkor hol tudok utána nézni, hogy lopott-e?

Ilyen motort nem szoktak napokig a szabad ég alatt ismeretlen helyen tárolni - kivéve ha nem olyan szellemi fogyatékos mint te, kedves egyes...

2013. okt. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!