Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az hogy a mai nők már...

Igaz az hogy a mai nők már nem azt nézik hogy van e kocsid hanem a belső értékeket?

Figyelt kérdés
Klíma ,bőrülés ,hifi...

2013. okt. 28. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
utolsó ezt te se gonoltad komolyan, azt 10 millió +os gépre tippelték? ez vmi vicc? 5 éves 530d-met szokták arra tippelni, nem egy olyan autót ami újonnan is 5 millió volt. Kamut hagyd meg az ügyesebbeknek
2013. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Most nem értem a kötekedésed okát. Vagy képtelen vagy fölfogni azt, amit olvasol, vagy csak menőzni akarsz a vacak BMW-ddel. Egyik jobb, mint a másik. Csak én a helyedben nem lennék erre büszke.
2013. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem igaz,nyilván van olyan is,de nem.

A belső érték fontos lehet,de nem ad neki biztonságot. Az kell neki,ha ezt nem érzi egy férfiban,azonnal lelép.

2013. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szép nyelv a magyar,így is úgy is lehet érteni.?
2013. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Amúgy okosságot írtok még akaratlanul is.

De tény mi tény a látszat autókra mozdulnak a csajok.

A BMW nek a neve híres. De már ki tudják szűrni a csajok az értéktelen darabokat. Fejlődnek.. :)

Múltkor pont egy E30 as gyerek panaszkodott hogy nem ült be hozzá a csaj mondván ,mi ez a szar?!

Az old timer-ek-kel gondolom ugyanez a helyzet.

Nőt nem az érdekli milyen a felfüggsztés meg milyen a motor ereje. :D Hanem jól néz e ki a kaszni??

Pont olyan autó tetszik nekik amilyenek ők maguk. :)

Kivül szép és fiatal belül meg kényesemes de semmi fejlődés. :) A hibák meg csak takargatva vannak.

2013. nov. 5. 19:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát kérdező te is egy felszínes s*gg lehetsz :)

Nő vagyok és valószínű hogy aláználak a kocsik ismeretében is és a vezetésben is. Igen BMW-m van, de nem feltétlenül a kasztni izgat hanem ami a motorháztető alatt van :)) Ne általánosíts!

Hogy a kérdésedre válaszoljak: Ha az a tapasztalatod, hogy a nőknek a szép drága kocsik kellenek, akkor van egy oylan tippem, hogy eddig csak plázap*csákat próbáltál akik a (talán nem létező) pénzedért szeretnek. De ha így van ne is csodálkozz :)

Peeersze az én kocsimban is van klíma bőrülés, hifi (elvégre cabrio kell a meleg télen :D) de hidd el a motorháztető alatt is súlyos százezrek lapulnak. Ha látok egy pasit, aki bejön, nem a kocsiját fogom nézni, hanem a személyiségét. Próbálj ki egy olyan nőt aki nem fekszik össze mindenkivel, ok?? És láss csodát vannak még rendes nők is akiket nem az érdekel hogy milyen Mercsóval nyomulsz, hanem, hogy te milyen vagy....

2013. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ezt még olvasni is jólesett :)
2013. nov. 14. 15:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Örülök neki:))) :DDD
2014. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

4-es videója butaság. Egyrészt tényleg alig értünk a kocsikhoz. Engem max egy repülő deLoreanba lehetne beültetni. :)


Másrészt meg az oylan csajok, akiknek ez felhívás nyilván elfogadják. Úgy értem, ha azt mondod nekik egy videóban, hogy ez az én kocsim, eljössz velem? akkor mit csodálkozol, hogy oylan lányt találsz, akinek ez a fontos. Ez kábé oylan, mint amikor a nők kirakják a mellüket. Az nyilván annak a férfinak felhívás keringőre, akinek ez kell.

2015. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szeretnék pontosítani: nem MINDEN nő ért a kocsikhoz.
2015. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!