Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak/nőknek mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak/nőknek mennyit kell csalódniuk a nőcsábász jópasikban, mire elkezdik fontosabbnak tartani a belső értékeket?

Figyelt kérdés
Mármint az számítson, hogy valaki őszinte, hűséges, "normális" pasi, és ne az hogy mennyire ügyes a csajozásban...
2012. jún. 23. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
vazzegh a nocsabasznak is lehetnek belso ertekei... csak o magabiztosabban tud megnyilvanulni es jobb a stilusa. minden ferfi meg kell tanuljon nocsabasz lenni mert ha nem akkor onbizalkmi problemaktol fog kuzkodni.
2012. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
következő életükig...
2012. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igazából egyenesen arányos azzal, hogy ők maguk mennyire rib@ncok és/vagy mennyire viselkednek úgy.
2012. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

soha... ennek sose lesz vége ember, a csajokat mindig is az ilyen rosszfiúk vonzzák.


Továbbá fogalomzavaraid vannak. A "normális" pasi nem azt jelenti amit feltételezek hogy gondolsz.


Tévhit viszont az is, hogy a jófiú kudarcra van ítélve a rosszfiúval szemben. Csupán 1 dolgot mondok és máris meg fogod érteni. A közhitben a rosszfiú szexel a csajjal éppen miközben a rendes srác várja kint az esőben, virággal a kezében és csak várja.. várja.. Valójában 1 szó: szexualitás. Ez a különbség a 2 embertípus között. Ugyanis a jófiúknak éppen ugyanúgy része a hódítási stratégiájuknak hogy elrejtik szexuális érdeklődésüket mint az hogy kedvesek, udvariasak stb. A rosszfiúk ezellenben nyíltan felvállalják, vagy legalábbis erősen éreztetik hogy igenis vágynak a szexre (hiszen emberek), és ez sokkal vonzóbban hat a csajokra általában.


Remélem kicsit okosabb lettél, 22/F

2012. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 23. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Lany vagyok. Az elso par csalodas utan( 4.-5.) kezdtem el radobbeni,hogy hoppa,szart sem er,hogy jokepu es nagy csajozos valaki,hogyha egyszeruen egy taplo es fuvel-faval kavar kozben meg veled is. Most egy olyan fiuba vagyok belezugva,aki okos,nagyon jokat beszelgetunk,es nincs valami jo teste. De egyszeruen nem erdekel mert igy is baromi cuki :D marmint tenyleg nem az a kimondott szepfiu de nagyon imadom a mosolyat es a szemeit. Egyebkent meg en sem vagyok tokeletes, tehat semmi jogom barkit is kritizalni. Innentol kezdve figyelmen kivul hagyom azt,hogy nincs jo teste,es nem tud csajozni. Es eskuszom nektek,ha Brad Pitt most azonnal itt teremne mellettem a kiszemelt fiuval egyutt,nem bradet valasztanam;) egyszeruen beleszerettem abba a fiuba,innentol kezdve nekem o kell!
2012. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát manapság a nők úgy isznak mint az apjuk meg egyik pasi a másik után ,szerintem mint pasiból mint nőből is akad bőven :) a nők se olyan ártatlanok szerintem legalábbis
2013. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!