Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hangcucc az autóba?

Hangcucc az autóba?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy átalakítást, régi Swiftről van szó(1998), a gyári hangszórókat szeretném lecserélni normálisra.

Asszem előre 10cm-es kell, hátra meg valami ami a kalaptartóban elfér :D

A gyárinál sztem minden jobb, de legyen normális.

Legyen valami mély szerűség is a hangzásban és természetesen hozzá való fejegységet is szeretnék.

70.000Ft áll rendelkezésre és lehetőleg itthon megtudjam csinálni, tehát ne kelljen nagy vezetékeléseket csinálni.


Nem igazán értek a hangcuccokhoz ezért kérek egy kis segítséget tőletek!


2013. okt. 29. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ès itt akkor most mi a kèrdès? Milyen hangfalat meg fejegysèget vegyèl?
2013. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam kihozni csak elfogalmaztam a dolgot.
2013. okt. 29. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, èn is nemrèg újítottam hangfalakakat meg rádiót a kocsiba, nem különösebben èrtek hozzá, de olvasgattam elèg sokat erről. Ha erősítőt meg ilyeneket nem akaraz csak sima jó hangszórókat, akkor a kábelekkel nem lesz gond szerintem. Nem fog melegedni. A hangfalválasztásnál a pènztárcád vastagsága a lènyeg, ajánlani tudom a pioneert a sonyt, meg a mac audiot is talán. Ne azt vedd figyelembe h hány wattosak a hangfalak azok nem jelentenek semmit. Mindenk3ppen azt ajánlom h próbáld ki mielőtt megveszed. A fejegysègből meg szerintem teljesen mindegy milyet veszel. Fejegysègből meg 20 ezer alattiakat felejtsd el. Tapasztalatból mondom.
2013. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem összegezni akkor h kb 20 ezer körüli egy fejegysèg egy jobb hangszóró 15 ezer forint amit párban adnak. Tehát összesen 50 ből van egy elèg jó hifi a kocsidban.
2013. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!