Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 99es évjárat....

Suzuki swift 1.3 99es évjárat. Alapjárati probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A napokban kezdődött. Reggel munkába indultam, indításkor feltünően magas volt az alapjárat.Menet közben produkált olyat hogy fölpakoltam 5.be kb 50-60 as sebességnél teljes gáznál berángat,ha visszaváltok magasabb fordulaton semmi baja. Nem folyamatos probléma,mert máskor meg rendes az alapjáratom. Csinál olyat is hogy üzemi hőfokon menet közbe kinyomom a kuplungot és leáll,ráengedem beindul,megint kinyomom megint leáll.Megyek-megyek aztán már nem áll le.Hol keressem a problémát? Map szenzor? Pcv szelepet már takarítottam.Egr szelepet is megnéztem, volt rajta korom rendesen nagyjávol azt is kitakarítottam de nem akar jó lenni. Valaki találkozott már ilyen problémával? előre is köszönöm!

2013. okt. 29. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az alapjárati léptetőmotort is ki kellene pucolni, vagy cserélni.
2013. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lambdaszondát érdemes volna megnézetni.
2013. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ránézek mindkettőre, köszönöm szépen!
2013. nov. 1. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!