Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a motorom...

Miért csinálja ezt a motorom (2t)? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem lehet csutkára kihúzatni a mocim, mer amint koppra kitekerem a gázt (természetesen fokozatosan adagoltam), elkezd dadogni, megtorpan, lassul. De amint egy picit visszább eresztem, "megtáltosodik".

És igazából nem tudom eldönteni, hogy most ilyenkor sokat kap, vagy keveset. De pl egy nagyobb leejtőnek ki tudom tekerni és veszi a fordulatot.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. okt. 30. 09:26
 1/5 anonim válasza:
Túlsok anyagot kapp kissebb fúvókát neki,
2013. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a súbertűvel nem lehet valamit babrálni? Szóval, hogy lejjebb teszem vagy valami.


Egyébként köszönöm a választ! Sokat segítettél!

2013. okt. 30. 09:50
 3/5 anonim válasza:
Ha nagyon füstöl akkor sok üzemanyagot , vagy kevés levegőt. Schubert tű-n próbálj meg állítani, és nézd meg hogy rendesen kap-e levegőt, esetleg nincs-e eldugulva a légszűrőd.
2013. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindent megpróbálok.

Még annyit, hogy a fúvóka a benzin állító csavar, vagy a súbertű alatt van? Már nem emlékszem pontosan és nem akarom az egész karbit szétszedni, ha nem muszáj. :)

2013. okt. 30. 10:33
 5/5 anonim válasza:
Schubert tű alatt, középen
2013. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!