Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest, Bartók Béla út...

Budapest, Bartók Béla út 17-től indulva hogyan tudok a legegyszerűbben felhajtani az M6-os autópályára?

Figyelt kérdés

Számtalan megoldást olvastam már.. voltak agyon csavart, bonyolult vonalak is; pl. az egyik tervező felküldene a Budaörsi útról az M1/M7-esre, elágazásuknál menjek tovább az M7-esen, aztán hajtsak rá az M0-ra, majd a 11-es kijáratnál az M6-osra. Ez egy rohadt nagy kör, amit a 7-es pont átvág. A 7-est tartanám én a leglogikusabbnak, mivel a 7-esről is van lehetőség rámenni a pályára ha jól látom (persze lehet nem jól látom).

Csak az M6-ost szeretném elérni a belvárosból, még sosem mentem ezen a pályán, ezért kérném egy hozzáértő segítségét! Köszönöm előre is.



2013. okt. 30. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
(Szabadsághíd felől indulva a Szent Gellért térről)
2013. okt. 30. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább ráhajtanék a Budafoki vagy a Szerémi útra, aztán Érdig csak egyenesen, és ott mennék fel az M6-ra.

Ha beraksz egy köztes pontot a 6-os útnak arra a szakaszára, ahol a Szerémi és a Hunyadi J. (Budafoki folytatása) már közösen megy, akkor a google útvonaltervező egész jó útvonalat fog kidobni. (Bartók-Kelenföld központ-Etele út-Szerémi út)

2013. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy mennék ahogy az előző írja. Bár pl péntek délutánonként eléggé nagy forgalom van arra. Lehet araszolgatni.

A Volán buszok is általában a Szerémin vagy a Budafokin mennek ki, ahogy átjöttek a Lágymányosi hídon és úgy érik el az M6-ost.

Én az M0-sról hajtok rá, mert nekem arról közelebb (Dél-Pestről). Egyébként minden héten heti kétszer végigmegyek az M6-M60-as útvonalon már évek óta.

2013. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van forgalom, de kifelé még csúcsidőben is elég jól lehet közlekedni az általam írt útvonalon. Befelé viszont tényleg halál olyankor.
2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!