Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes yamaha dt 125-el kezdeni?

Érdemes yamaha dt 125-el kezdeni?

Figyelt kérdés
14 évesen érdemes beruházni egy ilyen motorra ?

2013. nov. 2. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem szerezhetsz jogosítványt erre a motorra, szóval a válasz: nem érdemes, mert max a garázsban nézegethetnéd, vagy a kert végében használhatnád :)
2013. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb a jogsi aztán a paripa!

Igazi motorosok simsonnal kezdték az életet,majd folytatták mz-vel majd onnan már régi nagy dögökkel :)

2013. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A motor jó a szomszédban van egy dt de szerintem túl erös kezdöknek.
2013. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A 125-őst rendszám nélkül használtam volna de valószyínúleg

50-esem lesz ja és az erdőben gyakran simsonal megyek.

2013. nov. 4. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék semmiféle kétütemű otthagyógépet, de különösen nem yamahát, mert már volt nekem olyanom, és ha alkatrészt kellett hozzá venni, mindig vinnem kellett magammal nitroglicerint is a képviseletre, mert egyik-másik ártól a szívszélhűdés kerülgetett. Pl. gyújtásmegszakító 4000 Ft (2004-ben) meg ilyesmi...

A suzukinál sokkal normálisabbak voltak a viszonyok, ott voltak ezer forint alatti alkatrészek is.

2013. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A 125-őst rendszám nélkül használtam volna"


És mit értél volna el vele azért a rendőrök sem idióták simán rájönnének hogy dt125-ös motor ráadásul rendszám nélkül lenne bírság keményen sőt még el is tiltanának a motor jogsitól azt nem tudom hogy mennyi időre de sokra.

2013. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!