Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire alkalmas tanuló...

T25 kérdése:

Mennyire alkalmas tanuló motornak a kawasaki ninja 250? Azt hallottam nem érdemes ilyennel kezdeni mert elkerülhetetlen 1-2 borulás és ahhoz elég drága!

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én több helyen láttam, hogy ajánlották.


"elkerülhetetlen 1-2 borulás"


Ez meg marhaság, ha odafigyelsz és nem száguldozol, mint egy őrült, akkor nem lesz gond.

2012. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelő. Ha félsz attól hogy összetöröd akkor vegyél pár 1000 ft-ért bukógombát a motorra.

Azt mondják elég jól védi a motort, bár 1 gomba 1 esésig tart, mert úgy van csinálva hogy összenyomódik.

És persze mivel viszonylag kicsi ne mis rondítja el a motor összképét :)

2012. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 250-es ninja (zzr!) nagyon jó és kezes kezdőmotor. Nekem is ilyenem van. Harapósan megy, ha kell, mégis igen jól kezelhető és stabil motor 100 alatt.


Bár az új ninják már elég picik, a régebbiek sokkal nagyobbak és kényelmesebbek, én azt javasolnám kezdésnek.

2012. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm! Elgondolkodtam még a Honda CBR 125- ön! :-) Ha az első nem is Ninja, a második biztos az lesz!
2012. jún. 18. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, inkább fordítva kéne nem? :)

Ha a fokozatosságot nézzük, akkor előbb jobb lenne a 125-ös, aztán a 250-es. :)

2012. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azt irtam :-) h az első a CBR lenne és a 2. a Ninja
2012. jún. 18. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy ETZ 125, mint CBR, hát irtó nagy különbség a kettő között nincs, a CBR kicsit jobban megy meg persze szebb, de megtanulni kezelni a motort az is tökéletes. Az NSR harapósabb sokkal.
2012. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!