Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Focus 91ccm mi lehet a...

Keeway Focus 91ccm mi lehet a baja? A kipufogó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig a robogóm ment 100-105 km/h, de mostanában nem megy többet 70 km/h-nál, de mondhatjuk azt, hogy azóta amióta leszakadt a kipufogómból egy darab ( [link] a be karikázott rész már rozsdás volt és leszakadt, de nem csak az eleje, hanem a kipufogóban is. Lehet, hogy emiatt estet vissza a végsebesség vagy valami más okból?

2013. nov. 2. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés a végsebessége és nem nyúltál semmihez akkor lehet a következőkre tippelni:Rosz kipufogó(kosz miatt is nem pörög annyit),koszos karburátor,rosszulbeállított karburátor,koszos légszűrő,ha kétütemű akkor bajos lehet a visszacsapószelep(pillangószelep),Elkoptak a görgőid és ez a baj hogy nem tud kipörögni,elkopott a szíjad,bár ha a szíjad el van kopva akkor hallod hogy pörög,de érzed hogy nem megy(ez akár jellemző a kopott kuplungra is).

Ami miatt még elképzelhető a kevesebb végsebesség ha ki van kopva a dugó és fúrni kéne,ezt onnan tudod hogy nőa benzinfogyasztás és már nincs úgy benne erő esetleg még hallod ahogy csattog,ciripel,csörömpöl stb.

Ugye azért szintetikus olajat használsz bele?Meg fúrás után tudod hogy be kell járatni?

2013. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy eddig csak 4T-m volt ugyhogy sajnos nem értek a 2Thez, külön benzin adagoló tartályom van. Ezzel az lenne a kérdésem, hogy a motorba és a benzinhez két különbözö olaj kell?? Jelenleg most nekem rézsszintetikus olajam van és azt öntötem a motorba. Nem az kellet volna? :/
2013. nov. 2. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Vki mutassa már meg nekem, h egy kisrobogóban hol van motorolaj?..
2013. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a másik kérdésem az lenne, hogy amikor öninditóval akarom be inditani akkor olyab mintha pörögne az ön inditó, de nem inditja el. Mi lehet a baj az öninditó vagy csak a relé. Szikra van, gyertya az jó nem rég lert cserélve
2013. nov. 2. 20:53
 5/8 A kérdező kommentje:
3/4-es 2T vagy 4T robogo?
2013. nov. 2. 20:54
 6/8 anonim válasza:
Sajnos nekem nem nyitja meg a képet, de ha tényleg tönkre ment a kipufogód akkor amiatt nem megy a motorod, hisz a 2 üteműnél a kipufogó is vezérli a motort és beleszól a teljesítménybe. Az önindítóról meg csak annyit, hogy nekem egy 4ütemű 90cc-re tuningolt Keeway Focusom van és ott is erőlködik és recseg az önindító, mert már nem bírja a közel 2-szer akkora lökettérfogatot, mert ott már túl nagy neki a kompresszió.
2013. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 3/6 4ütemű robogón tudok mutatni olyan helyet ahová betöltheted a motorolajat!
2013. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor vegyek egy új önindítót?
2013. nov. 9. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!