Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Focus-ra ti milyen...

Keeway Focus-ra ti milyen kipufogót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy Keeway Focus 91ccm-s robogóm van és gyári kipufogom szétment rajta és úgy gondoltam, h ha már veszek akkor már vegyek egy normális kipufogót aminek van hangja is :) Ti milyen kipufogót ajánlotok rá? Mit érdemes rá venni, ami jól is néz ki és hangja. :)

2013. okt. 19. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
hangja is van* ( bocsi a vége le maradt) :)
2013. okt. 19. 18:41
 2/7 petizacc ***** válasza:

Nem kell még egy repedt fazék hangú kávédaráló az utakra, így is van elég, köszönjük szépen!


90 köbcentis robogóból nem csalogatsz elő nagymotor hangot, csak olyat amivel a közvetlen környezetedben lévők a halál f_szára fognak kívánni! :)

2013. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de valakinek csak ilyen "kávédarálóra" telik, nem telhet mindenkinek egy Kawasakii Nija-ra vagy egy 1000-es Honda CBR-re ;) Valakinek csak erre telik ;) Nem nagy motor hangot akarok, csak azért legyen valami hangja, ha már kipufogót kell vennem ;)
2013. okt. 20. 12:36
 4/7 anonim válasza:

Nekem egy 4 ütemű GY6 motoros Baotian típusú robogóm van de ugyan úgy néz ki mint egy Keeway Focus. Van rajta egy Naraku 90cc henger és vettem rá egy Leo Vince sportkipufogót.

Link:

[link]

Egyáltalán nem egy kávédarálóhoz hasonlít a hangja, hanem inkább egy nagy köbcentis sportmotoréhoz és ahogy észrevettem az autósok is jobban figyelnek és nem próbálnak meg letolni.

2013. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nagyon jól néz ki és néztem róla egy-két vidít és a hangja sem rossz. :) Lehet, hogy akkor veszek egy ilyet. :) Egyébként, szerinted az a kipufogóm miatt van, hogy eddig ment 100-105 km/h most meg 70km/h-nál nem megyen többet? Ennyire befolyásolja a kipufogóm? Mert ami rajta van most abból kiszakadt egy kis darab :/
2013. nov. 2. 13:00
 6/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy 2 ütemű vagy ha 4 ütemű, mert a 2 üteműnél számít a kipufogó, mert az is vezérli a motort, de ha nem nagy a baj a kipufogónál akkor valami más lehet a gond, de a 4 üteműnél nem számít ennyit a kipufogó. De viszont ha 2 ütemű a motorod akkor nem jó az a kipufogó amit ajánlottam, mert az kimondottan 4 üteműekre van. Akkor ahhoz egy ilyen kell [link]

Ez drágább, de a 2 üteműekhez drágábbak a kipufogók.

2013. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen 2.ütemű a motorom. Köszi a válasz. :)
2013. nov. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!