Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor forgalmijába kisebb...

Motor forgalmijába kisebb teljesítmény?! Hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy KTM EXC 450 motort csak az a gond hogy én nekem még csak A2 jogosítványom van, ami azt jelenti hogy 35 kw :\ meg tudnám ezt úgy oldani hogy lefolytom a motort 35 kw-ra, és elviszem vizsgáztatni és akkor a forgalmiba átirják 35 kw-ra a motor teljesítményét???Vagy ezt hogyan tudnám megoldani, egyáltalán megtudom valahogy ? :)
2013. nov. 5. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt okmányirodában meg vizsgaállomáson elöbb tudnak választ adni.

Régebben tudtam hogy feketén ilyeneket csináltak,csak ugyebár többet kellett dellázni.Most nem tudom hogy meglehet e oldani.Gyakorlatilag agyári adatoknál lejebb nem mehetsz a teljesítménynél mert mindenütt a gyári adatokat kérik le.Korlátlant nem tudod letenni?És akkor nemkéne pappírokkal szórakoznod!

2013. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem mert 19 éves vagyok :S mondjuk találtam fent párat kisebb papirokkal de még nincsen rá pénzem annyi sajnos.. hát én nem tudom akkor mihez kezdjek menekülni a rendőrök elől mindig nem lesz kedvem :\
2013. nov. 5. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ugy tudod 'megoldani', hogy nem probalsz azonnal okiratot hamisitani...


nem veletlen, hogy nem engednek 19 eveseket ekkora motorra felulni.

2013. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3/3 Tényleg nem véletlen korhatár!

19 évesen még csak bohóckodik az ember a motoron! :)

Tudod általában egy csomó mindenki azért hal meg az utakon mert csak húzni tudja neki.Szerintem nem baj ha kisebb motorral még egy pár évet legurulsz!És 35kw-ig is nagyon jó motorokat lehet kapni amivel meg van az élmény a többi már csak luxus!

Meg menekülni a zsandárok elől? :) Hagyjuk már! :)

2013. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rendőrök nem azért nem kapnak el, mert nem tudnának utánad menni egy gyári tuningolt kocsival, hanem mert, ez nem a GTA! Mivel egy autós üldözés vélhetően, a te károdra végződne, és mások biztonságát is figyelembe kell venni! Terepen meg a cross-osokat, a volt határőrök a Nissan-okkal, meg simán megkergetik, és ha elkapják jól el is verik! Ők nem sz@roznak, ehhez vannak szokva, és a kocsit sem kímélik, főleg ha természetvédelmi területen ólálkodik az evidens polgár!

Nekem, meg 2 év kell a korlátlanhoz, úgyhogy tudom milyen érzés kisebb kategóriával menni, de azok közt is vannak jók amivel meglehet tanulni motorozni, és majd utána nagyobbat venni.

2013. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem megoldható.

Vegyél papíron kisebbet és azt kezd el hegyezgetni.

2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!