Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kötelező költségek...

Milyen kötelező költségek vannak egy Krosszmotor fenntartásához?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Nekem KTM 200 sx van.... Rendszám nincs rajt úgyhogy semmilyen. Amúgy meg benzin,full szintetikus 2T olaj (ha 2ütemű) levegőszűrőspray, lánc spray és ennyi
2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fenntartása krosszmotornak nincs.

Fenntartása Endúrónak lehet ami már a rendszámos változat.

Fenntartásnak nem soroljuk be az üzemeltetéshez szükséges dolgokat mint pl gumikopás olaj üzemanyag stb. Mert az attól függ mennyit és hogy használod.

Fenntartási költség annak nevezünk ami akkor is van ha nem megyünk egy métert se a géppel.

súlyadó biztosítás műszakivizsga ilyesmik.

Folytonos tévhitbe vagytok ezzel a fogalommal.

2013. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a helyesbítést, így valóban nem azt kérdeztem amit tudni akartam!


Szóval helyesbítve a kérdést az üzemi költségekről szeretnék kérdezni!


Üzemóra jelentésével tisztában vagyok, azzal viszont nem, hogy kb. mennyi üzemóra után válik dugó cserésre a motor?

Természetesen csak körülbelüli idő.


Mégegyszer köszönöm a kijavítást!

2013. nov. 5. 15:32
 4/4 oti7139 válasza:

szia! az üzemóra az függ hogy 2t vagy 4t

én a 2t tudom, mivel nekem is az van

kb 40-50 üzemóra amit szoktak mondani de ez függ attól is hogy mennyire van hajtva a vas

a mostani dugómban több mint 85 üzemóra van

4t-nél ha jól tudom 40 üzemóránként kell cserélni olajat+olajszűrőt, dugóra is csak azt tudom mondani hogy amennyire hajtva van

cimborám(2.tulaj) rm-z-je 2007-es de még dugó nem volt cserélve benne, csak szelephézagot állítgat

2014. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!