Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen ajándék...

Szerintetek milyen ajándék ötlet van még?

Figyelt kérdés
Barátommal 5 éve járunk. Teljesen Bmw fan, így már a 4. Bmw tulajdonosa. Imád kocsit szerelni, ez a hobbija teljes mértékben. A karácsonyi ajándékozás minden évben úgy telik, hogy együtt elmegyünk vásárolni, és kiválasszuk kinek-mire van szüksége, hogy ne vegyünk fölösleges kütyüket. De mindig van egy kis meglepink egymás számára, amiről nem tud a másik. Ebben az évben sem lesz máshogy. Nem régen vett egy e36 320i, van rajta mit szerelni (még ha nem lenne, akkor is találna :D), a lényeg, hogy így elég sok mindent kell hozzá vennie, így én veszek meg pár alkatrészt, vagy épp amire szüksége van, természetesen ő válassza ki. Imádok Vele kocsit szerelni, de azért ennyire vérprofi nem vagyok :D. A lényeg, hogy ugye egy kis apró meglepit szeretnék neki vásárolni. Bmw-s ajándéktárgyra gondoltam, de nem az ilyenre hogy bögre, párna, kulcstartó, stb. hanem valami igazán különlegesre. A fent említettek már vannak neki. Srácok nektek van valami igazán különleges márka jelzéses ajándék tárgyatok? Vagy adjatok már ötleteket ! Előre is köszönöm ! :) 20/L
2013. nov. 6. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Még más azon gondolkodik,hogy annyi pénzből amennyi pénze van mit vegyen,még te azon,h full kulák modjára mit válasz a pasidnak?LOL
2013. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy amolyan bmw szervízes ruha bizti tetszene neki,és ha imádsz vele kocsit szerelni egyúttal akkor magadnak is vegyél .

Vagy b,w márkájú tangát veszel masnival átadod magad neki vagy te öltözöl be bmw-s szerelő lánynak aki segítségre szorul... :)

Ami lehet hogy tetszene neki az a jelenlegi kocsijának a kicsinyített modellje,vagy a kedvenc kocsijának modellje.De csináltathat bmw márkajelzésű medált is a nyakláncára(vagy vehetsz is)

Vehetsz neki bmw sapkát is...

Esetleg elmehetnél egy festőhöz aki maszekba megfestene egy képet amit beviszel neki és rajta van a bmw is.Elvihetnéd egy amolyan csajos autósmosásra is :)

2013. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, de nem vagyok kulák :) Képzeld pályakezdő munkanélküli vagyok. És anyukámék sem azok a hű e gazdagok, egyedül csak apukám keres, így tőlük sem igazán kapok pénzt! Csak tudod néha nem árt egy picit spórolni ha van pénzed, és képzeld én is így tettem, és nagy nehezen van 5 ezer Ft-om :) De igazad van, én vagyok a kulák, nem lenne mondjuk rossz. :D Erre mondják, hogy jobb lett volna, ha meg sem szólalsz ;)


Második: Jajjj nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! *-* Nagyon jó mind! :) Viszont Bme szerelőruhánk már mindkettőnknek van :D (Igaz nem Bmw márkájú, hanem egy sima kantáros munkásruha, de direkt erre a célra szereztük magunknak :D és kék színű, mint az ótó :D ) A makett dolgot már tavaly is szerettem volna, csak akkor e30-asa volt, találtam is egyet, de méreg drágán. Viszont akkor egy csomó e36-os volt, szóval lehet most is utána nézek, hátha találok, köszönöm :) Bmw-s bugyit is kerestem már, de sehol sem találtam :/ Úgy látom kb, egy rugóra járt az agyunk :) Köszönöm szépen a segítségedet.

2013. nov. 7. 07:25
 4/16 anonim ***** válasza:
A maketteket ebay.com-on jobban találsz,csak ott ugyebár macerásabb a rendelés,de állítólag jó.
2013. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Esetleg van itt még felvarrók normál áron ha érdekel

[link]

2013. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2013. nov. 7. 11:25
 7/16 Beviz Elek ***** válasza:

Nem ilyen ajándéktárgy, de: vaterán láttam ajtóbaszerelhetö márkajelzéses lámpaféleséget. Kinyitod az ajtót és a bmw jelet kivetíti a földre. Nekem speciel nem tetszik, de van akinek bejön...


Vagy ha nem típusapecifikus dolog kell: lefóliázhatjátok egy részét. Tetö (pl üvegtetöhatású fényesfekete), motorháztetö mattfekete, carbon (ezek kijönnek 5000böl ha mahatpknak csináljátok).

Esetleg ledsort vehetsz neki: nekem csomiban fehér volt és nagyon jól nézett ki (és hasznos is volt mert nagyon jó fényt adott), a lábtérnél pedig kék (jól nézett ki).

Ha neki tetszik, vehetsz alukinézetü lábtörlöt.

Kicsit drágább (15e), láttam utólagos komfortelektronikát. Bezárja a kocsit, az pedig automatikusan felhuzza az ablakokat, stb.

Vagy fizetsz neki egy bmw tetkót:D



Amúgy kicsit irigykedem. Az én barátnöm sose segítene szerelni. Pedig jó móka lehet:)

2013. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beviz Elek te jó ég mi ez a sok sufnituning gagyi cucc? Szereld ki őket de gyorsan.
2013. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyen BMW-s kompjuter házat?

[link]

2013. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egy sport légszűrőtől is elélveznék :)

Vagy bármit amit beleszerelhetek (persze nem sufnituning cuccot). Mondjuk ez egy olyan embernek nem biztos, hogy nagy szám, aki csomót szereli a kocsiját.

2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!