Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hátsó és első teleszkóp...

Simson hátsó és első teleszkópját hogy lehet erősebbé tenni, megemelni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz mz telókra kicserélni a hátsót,az elsőbe pedig Én szoktam olyat csinálni hogy 3 rugót veszek a harmadikból kivágok 2db 12cm-es darabkát amit belehegesztek a két rugóba így picit merevebb lesz.Talán mz elejét is bele lehet tenni de ebben nem vagyok biztos.

Vagy csinálhatod azt is amit linkelek,de szerintem az erősebb rugók berakása sokkal jobb [link]

Én nem tagadom 6000-értr gyártrattam rugókat ahátsó telóba,azt egy 1000-sért horganyoztattam és nagyon fasza rugóim vannak,nekem azért is kellet az erősebb rugó mert nagyobb vagyok az átlag embernél :) Amolyan isteni testem van(mint Budhának :) )

2013. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és ez a toldós lehetőség jó ? :D
2013. nov. 6. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a toldós lehetőség is valamilyen szinten jó,de annyira már nem biztonságos,asszem a kommentek közt írják is hogy valakinek kilazult a csavar és emiatt esett.

Ha csak arra kell neked a dolog hogy erősebb rugód legyen akkor a rugón is tudsz tágítani aztán visszafeszíteni a helyére,de erre inkább már erősebb telót érdemesebb beletenni.Szerintem az mz és a simo felgogatása ugyan az,de ezt egy boltban talán jobban megtudják neked mondani,vagy ha gondolod mérhetek egyet neked.

2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!