Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125cc motort ajánlanáto...

Milyen 125cc motort ajánlanátok első motornak?

Figyelt kérdés

Maximum 350 ezer forintot szánna rá apám ( természetes +100k a ruha és 75 a jogsi).

Jövő nyáron tölteném be a 16. életévemet és letenném az A1 jogsit saját mocival.

Milyet ajánlotok egy 16 (most még 15) éves, most 185 cm magas fiúnak?


2013. nov. 3. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen kivitelű motort szeretnél? Sport, túra, enduro, supermoto,...stb.?


Én hasonló cipőben járok, mint te és én a sport motorokat nézegetem.

2013. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sport.

De ha az nem jó elsőnek akkor mind1. ;-)

2013. nov. 7. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Jók a sportmotorok is,de annyira mégsem...

125ccm kategóriába tudod nagyon nehéz jó állapotú gépet kifogni,főleg mert mindenki csak nyelezi neki mert a kis motort jól meg kell pörgetni hogy menjen is.Én azt mondom elsőre legyen meg a jogsid,addig is a pályán lehet hogy ki tudsz legalább két fajta mocit próbálni,pl Én mikor tettem akorlátlanra ER5-tel néha volt egy kis időm kipróbálnod Kis ETZ-t ,Hondát,suzukit.

Én azt javaslom amíg nem vagy benne tuti hogy milyen gépfelé húz a szíved addig csak a jogsit tegyed!

Amúgy érezd magad szerencsésnek hogy ennyi lét kiperkálnak miattad a szülők,tudod Én az összes járművem,az összes jogsim a saját pénzemből volt.Szóval becsüld meg amit kapsz!Amúgy kezdésnek előbb ajánlanék túragépet,minthogy sportgépet.A sportgépek hosszú távon kényelmetlenebbek,magad alatt vannak a lábaid,kényelmetlenebb az ülése és a kezedet is jobban kifárassza(jó ezeken lehet javítani,de egy túra gép az szerintem a magasságod miatt jobban feküdne)

2013. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

El nem tudod képzelni mennyire hálás vagyok a szüleimért és azért hogy jó munkahelyük van.

De ők is mondák, hogy mennyire örülnek, hogy ilyen fiuk van aki nem drogozik, iszik, nem csak a csajokon jár a esze (azért kicsit azon is ;-) )és mind a 8 iskolai évében színjeles volt.

2013. nov. 7. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis ETZ 150 es. Olcso, megtanulsz motorozni, és szerelni is.
2013. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ETZ az tényleg jó választás kezdésnek!Nem csak motorozni de megtaluhatsz egy picit szerelni is,könnyen utána tudsz nézni hogy mit és hogy kell,általában jó állapotúakat is lehet venni,és ezzel tényleg jó kezdeni szerintem,nekem 250-es van és nem akarok másik mocit! :) Elkapott a hév és le is ragadtam :)
2013. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyet nem szeretnék, mert a bátyám simsonja itthon van és mostanában azon gyakorolgatok és az alap meg van :-)
2013. nov. 7. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor Aprillia enduro
2013. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
és is ETZ-t ajánlom...bízok benne hogy azt választod...sok sikert hozzá!
2013. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!