Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik országban érdemes...

Melyik országban érdemes autót venni?

Figyelt kérdés
És tudnátok honlapot küldeni? (pl. mobile.de) Szlovákiában is van ehhez hasonló?
2013. nov. 7. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Azt honnan tudod hogy külföldről megvet autó nem e lesz xar?Mellesleg még a regadót is fizetheted a külföldi kocsikra.Részemről szerintem teljesen mindegy ha magyarországon veszel autót az legalább nem jár annyi hercehurcával!
2013. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én eddig még csak itthon vettem. Mo-on kb. fele annyi kilométer van bennük. Egy német lazán belepakol évi 40-50 ezret a gépbe. Ez itthon nagyon ritka. Ezt ne felejtsd el.

Az is hülyeség, hogy itthon nincs normálisan szervizelve. 10-ből 10 ismerősöm rendszeresen karbantartja, a kocsit, 10-ből 8 a gyári intervallum felénél cseréli az olajat..

2013. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem én azt a logikát, hogy a németek kihasználják az autót, de én szerintem meg pont hogy eladják a pár éves autót mert nekik már az szarnak számít.3 német behozatalú autóm volt idág:

-'96-97 szívódiesel óràjukba mikor vettem 170-200 ezer, egyik 3 éve van idáig semmi baja másikba 6 év alatt egy adagolót kellett cserélni mást nem.

A km vagy valós vagy nem.1 szívóbenzin egy éve van meg idáig semmi baja, 200 e az órába. NyugodtAn vegyél németből autót, ott olcsók a hasznàltautók és plusz regadó olyan mintha M.o.-n vennèl.

2013. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!