Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az állófűtés használata...

Az állófűtés használata közben a furgon hálófülkéjében egy idő után nem használódik el az oxigén a helységből?

Figyelt kérdés

Úgy értem amit az ember elhasznál az oxigént, mondjuk ott van a hálófülke egy furgon tetején és az elég zárt szekrény.

Nem veszélyes abban aludni egyhuzamban pld. 8 órát?

Van rajta kis ablak meg ilyesmik, nade ha az ember nagy álmosan alszik, akkor nem gondol a szellőztetésre.


2013. nov. 7. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha az állófűtés onnan veszi a levegőt, akkor lehet gond. Az óránkénti üzemanyag-fogyasztásból kiszámítható, mennyi levegőt fogyaszt el 8 óra alatt a kályha. De ha nem tévedek, az állófűtés általában nem az utastérből lélegzik, a hőcserélőn át meg nem fogy el az oxigén.
2013. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy tudtam, hogy az állófűtés ugyan az mint a fűtés (amikor jár a motor), csak ezt egy másik motor hajtja.

Elég h@lye kivitelezés lenne, ha az utastérből nyerné a levegőt. Ha meg arra gondolsz, hogy a benti levegőt forgatja, szerintem nem azt forgatja, hanem vagy kever, a benti keringetett levegőhöz frisset, vagy csak frisset melegít fel.

2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Állófűtés:

Gázolajat juttatunk egy izzítógyertyára és a hasznos hőjét vezetjük be hőcserélőre. (van vizes és levegős)

És ez a szerkezet is termel "kipufogógázt" Így egyértelműen kintre helyezik el.


[link]

2013. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!