Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 200 km-re?

Napi 200 km-re?

Figyelt kérdés

Egy suzuki lianát néztem ki 1.6 benzines motorral országúton használnám javarészt 100 km van a két falu között ahova melózni járok swiftet nem akartam mert kicsi a 189 cm-hez?

[link]


Mik a típushibái ennek az autónak?

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 7. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen Lianát még nem is láttam élőben, ránézésre nem túl gyakori jószág.


Dízelen nem gondolkoztál? Napi 200km-nél már lehet megérné. Egy kis fogyasztású dízellel ehhez képest akár napi 3-4 litert is spórolhatnál.

2013. nov. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 230km-re van a melóhelyem. Egy 1.7-es dízel H Astrával járok, többek között tempomattal és 10 légzsákkal, aktív fejtámlákkal felszerelve...

Ez a Liana is ránézésre elég tágas autó, de még én sem vezettem ilyet...

2013. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

előszőr is köszönöm a válaszokat.

Most egy 92 évjáratú F astrám van és attól nagyobb a liana éppen ezért tetszett is meg.

van belőle dizel is csak hát nem sok dízelest árúlnak belőle és drágábban is adják valamivel őket mint a benzineseket ráadásul dízelben eddig csak kombik vannak amiknek ahátúlja egy kicsit csúnyácskára sikerűlt,de azt még el tudnám viselni ha tényleg sokkal kevesebbet kajelnak.


[link]

2013. nov. 8. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azért vettem dízel Astrát, mert sokat járok vele és gondoltam hogy így hú de keveset fog fogyasztani.

Hát ez nem teljesen így van. Pályán 6-6,5 liter gázolajat benyel ez is 130-as tempó mellett. A benzines is elvan 7-7,5 literrel. Úgyhogy nem olyan nagy a különbség.

Nem tudom, te merre járnál vele. Főúton 90-es tempóval lehet hogy jobban kijön a különbség...

2013. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen főúton járnék vele!
2013. nov. 8. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A Liana szuper autó, azzal nincs gond, de a benzin motor fogyasztása tényleg megszaladhat olykor egy dízelhez képest. Még a gázosításon lehet érdemes elgondolkodni, de ha tudod fizetni a benzinköltséget, akkor abszolút ajánlott autó ilyen célra is.
2013. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A benzin költség eloszlik mert 2 vagyunk a haverommal és így kevesebből jövünk ki mint ha busszal mennénk!
2013. nov. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!