Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem megy a robogóm?

Mitől nem megy a robogóm?

Figyelt kérdés
Van egy Yamaha Neos' robogom mikor elindulok vele akkor húz rendesen és kb 25km/h -bàl megtorpan és 60 ig kb lépésben gyorsul fel. Benne lehet még a fojtás vagy ez valami màs probléma lehet? Szerelö azt mondta hogy cseréljem ki a varió görgöt könnyebbre és attol jobb lesz de kevesebb lesz a végsebessége meg többet fog fogyasztani ez igaz?
2013. nov. 8. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos itt ne izgulj itt nem a fojtással lesz a baj!

Ez valószínű hogy a variátorban kell görgőt cserélni,de azt hagyd inkább meg gyárira a méreteket.Én még gondolnék a kuplungkinyomó rugóra(oda lehet erőset venni szerintem nyugodtan,ha el van gyengülve ez is okozhat váltóhibát)

Mi a tünet?Húzod neki hallod hogy pörög csak nem megy? Vagy inkább azt hallod hogy erölködve gyorsul?

2013. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erölködvel megy de et jelentkezikvakkor is mikor valmiér lassittani kell és utàna mikor màr lehetne menni akkor nem megy majdnem mint ha csakctolnàm olyan tempoval azt egyszer csak kb 10 15 méter utàn indul meg
2013. nov. 10. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem váltó hiba azaz az 1500-2000ft-ért evszel görgőket bele(a boltos megtudja mondani a gyári méretűt,hátulra meg szerintem vegyél egy erősebb kinyomó rugót!

Tudod ezeket szerelni?

2013. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szerelést szerelő végezné, és azt honnan tudom megállapittani hogy most milyen erősségü benne a rugó vagy hogy milyen kell bele ?
2013. nov. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!