Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leöntötték a kocsimat fékolajj...

Emnesty kérdése:

Leöntötték a kocsimat fékolajjal mit tegyek? Letudom szedni valahogy?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit segítsen! A kocsi elejéről van szó!

2013. nov. 8. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosd le benzinnel!
2013. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az segíteni fog ? reggel történt!
2013. nov. 8. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem marta meg még a fényezést, akkor igen!
2013. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az autófestékek benzinállóak! Esetleg, ha nincs kéznél benzin, akkor valamilyen mosogatószeres langyos vízzel mosd le!
2013. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha reggel öntötték le, akkor sajnos kr**vaisten, hogy lemarta a festéket is már róla :( Akkor meg már mosogathatod, csak a fényező fog segíteni.


Arra figyelj, hogy úgy mosd, hogy mosogatás közben ne folyjon rá olyan elemre a lecsorgó lé, amin amúgy nem sérült a festés!

2013. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahol mintha azt olvastam volna, hogy kromofág után még tudják fényezni az elemet, viszont fékolaj után már nem ( vagy csak irreálisan drága móka és egyszerűbb az elemcsere ). Jöhetne valami fényező és megmondhatná a tutit.
2013. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek nem lehet valahogy leszedni ??
2013. nov. 9. 00:22
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Bizony, én is így tudom, hogy fékolaj után csak erős csiszolással (anyaggyengítéssel) lehet fényezni. Ezért is ajánlották nekem, hogy ha valakivel nagyon ki akarok b****, akkor ne kromofággal (pláne nem a most kaphatóval), hanem fékolajjal öntsem le az autóját. És úgy dizájnos a dolog, ha a fékolajat beleöntöm egy zacskóba, összekötöm, fel az autó tetejére, és megszurkálom tűvel...

De még nem próbáltam. Nem adtak rá okot.

2013. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Bocs, hogy beleszólok. Nem gondolod, hogy utolsó aljadék férgek lehetnek azok, akik ajánlották azt,hogy fékolajjal öntögesd le mások autóját és az is az aki ezt megteszi? Gyáva, sunyi dolog az szent. Még a gengszterek se tesznek ilyet. A legalja pitiáner csúszómászók módszere. Ha valakivel bajod van, akkor mondd meg neki. Vagy jelentsd fel, ha olyat tesz, ami zavaró és ezért fel lehet jelenteni, ez is lehet pitiáner, de valamivel értelmesebb dolog. Legvégső esetben húzz be neki egyet. Ezt kis túlzással a borát mérgezőhöz tudnám hasonlítani. Mert az is tehetett volna bele hashajtót, ha már leckéztetni akart. Az ilyen embereket be kéne zárni 80 évre a zártosztályra. Ha mindenáron jelezni akarod felé a problémádat és gyáva vagy, ezért az autóján akarsz bosszút állni, de nem vagy alja féreg, akkor nem teszel közvetlenül kárt benne, hanem bekened záptojással. Vagy lebronzolod. De csak ha mindenképpen muszájnak érzed.


Ha az elejét öntötték le, akkor jobb a helyzet, mert a sárvédők, a motorháztető, a hűtőmaszk és a lökhárító is cserélhető, bármelyiket is öntötték le. Elemet cseréltetnék, mert többe lesz szerintem a javítás mint az elemcsere. Az újrafényezés ráadásul az autó értékét is csökkenti, míg az elemcsere nem igazán, ha sikerül olyan színű gyári állapotú bontott elemeket találni.

2013. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefényezteted és erősen elgondolkodsz az élet dolgain, hogy kinek ártottál, aki ilyen módon állt bosszút. Gondolom nem véletlenül történt. Sajna lehet az új fényezésed is pórul fog járni, uh ha van rendezetlen /anyagi/ ügyed, azt mielőbb rendezd, lehetőleg még a fényezés előtt.
2013. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!