Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy aprilia sr 50 -es...

Van egy aprilia sr 50 -es robogóm, egyenes uton kb.50 max 60-at fog meg, hegyen pedig 20-30-at! Mi lehet a baj? A karburátort kimostam. Valami a csavaroknál van? A csavarokat, hogy kell beállitani? (pl. keverék)

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet el van dugulva a kipufogója. Nézd meg, ha kell, égesd ki!
2013. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! ;)

2 hete vettem nem hiszem, hogy a kipufogó lenne, 2 hete jobban ment, kimostam a karbit és azota van ez.. lehet, hogy a csavaroknál elálitottam valamit... de azért megnézem a kipufogót! :D

2013. nov. 10. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézd meg a szimeringeket. Lehet, hogy nincs elősűrítésed vagy túl sok olajat éget a motor.


Én megnézném a helyedben a kipufogót, mert nekem teljesen ugyanez volt a bajom volt a robogómmal. Az enyém meg volt fulladva teljesen, de most még jobb, mint, amikor vettem.


Általában akkor tömődik el, mikor nem bírja elégetni azt a sok olajat, ami a motorba kerül és a kipufogóba megáll.

2013. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet azért indul olyan nehezen... azthittem a hideg miatt, mert 2 hete jobban indult...Mikor megvettem tele töltöttem az olaj tartájt és 3 nap alatt kb

40-50 ml.et apadt azota meg nagyon keveset... Köszi a választ lehet télleg az a baja ;)

2013. nov. 11. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy még 1 kérdés :D

Honnan tudjam, ha el van dugulva vagy nincs? Szétszedni nem lehet! :D

Te, hogy pucoltad ki? Csak simán kiégetted?

:D

2013. nov. 11. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Automata szivatója van?
2013. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. jan. 8. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Kipufogóján jön ki füst rendesen?

Rögtön indul első rugásra?

2014. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!