Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emberek! Mekkora az esély rá,...

Emberek! Mekkora az esély rá, hogy ha egy 3 éves nagy dízel Audi, BMW, Alfa órája 140-180E km-t mutat, akkor ugyan ennyi van egy 5-6 de még a 8 évesben is?

Figyelt kérdés
Szerintem ez szinte teljességgel lehetetlen. Úgy érzem 10-ből nagy dízel kocsi órája vissza van téve.
2013. nov. 9. 21:21
 1/9 A kérdező kommentje:
10-ből 8.
2013. nov. 9. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:

8+- 5% :D


De amíg a hülyék ezt megkajálják, addig biznisz... :D

2013. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz így betáblázni, van amelyiket sokat hajtották van amelyiket nem, de azt amúgy is észre lehet venni, hogy melyik az amiben nem valós a kilométeróra állás, pl. az utastér kopásaiból stb.
2013. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy az évi 40-50 ezer általában autópályán megy bele több száz kilométeres részletekben, tempomattal. Ezért alig használódik az utastér.
2013. nov. 9. 21:28
 5/9 anonim válasza:
65%

Másik véglet:

Kollégámnak van 8 éves bmw-je kb. 90 e km futással (újonnan vette). Ha el akarná adni biztos senki nem hinné el, pedig valóban csak annyi.

2013. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utastér kopásairól annyit, hogy amíg E38-akat nézegettem itthon a 200k km alattiakban is teljesen ki volt ülve/kopva a bőrözés, míg a mobile-n találtam egy szervizkönyves 517 000km-es 750i-t, amiben teljesen patent volt a beltér.


AZ én kocsimban és teljesen szép a beltér, az ülések nincsenek kikopva, pedig már minimum 350 000 van benne. :)

2013. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem az ülésekből állapítjuk meg a futott km.-t, hanem motordiagnosztikával. Ki kéne herélni, aki kitalálta azt, hogy belső tér állapota = futott km.
2013. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10-ből 9-nek tekerve van az órája, de az az egy valószinüleg reális, mert nem minden gazdag ember autópályán tölti az életét.

A belső térrel meg az a helyzet, hogy tudok olyanokat, aki szó szerint az autóban alszik, meg egséz nap fészkelődik, közben meg megy naponta 10-20 km-t. Ilyenkor persze hogy kopik a belsőtér.

Egy rendes motordiagnosztika általában megmondja az igazat. De egy Audinál például nem kell megijedni a 400-500 ezer km-től sem, ha karban volt tartva.

2013. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, bár aki ilyen autót vesz, az tezi bele a kilómétereket. Nekem 530-as BMW-m van, 6 éve vettem szalonban, most van benne 386255 km, és semmi baj nincs vele.
2013. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!