Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autó lenne...

Szerintetek melyik autó lenne jobb vétel?

Figyelt kérdés

Mind külső, belső, motor, minden szempontból érdekelne a véleményetek.

Azonos árban.


2004 es 3 as Seat cordoba vagy

2004 es sedan renault megane



2013. nov. 6. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:
ja plusz 3 as mondeo még benne van a választási lehetőségbe
2013. nov. 6. 01:31
 2/5 anonim ***** válasza:

2005-ös cordobám volt 4 évig.

Imádtam. Sajnos az 1.4 motor (75 le, de van 86, és 1.4 pdtdi is) arra elég, hogy autózz vele. Előzéshez oda kell figyelni nagyon.

Asszonynak hosszú úton hátul szűk volt, csak ezért cseréltük.

Mentem vele 50.000 km-ert egy féklámpa kapcsoló hibával. Vezérlés csere drága, mivel két vezérműszíj szett kell bele. Nekem olyan 90 körül állt meg.

Váltó nagyon finom, nagyon pontos, ezt imádtam benne a legjobban. Első ülések nekem kényelmesek voltak. 90-110 km/h óránál 6 körül jártam vele, még megpakolva is.

Belső műanyagok kicsit érzékenyek, könnyen karolódnak. Itt ott nyüszög, zörög, de minden a helyén, és teszi a dolgát.

Én nagyon szerettem, és ha tehetném, városi szaladozósnak ilyet vennék.

2013. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, az hogy figyelni kell előzésnél megszokott, jelenleg egy renault 19 essel járok ami valamiért lomha... tehát ennél biztosan jobb :D egyszer vezettem ilyen cordobát meggyőzött nagyon tetszik, csak a másik kettőről nem tudok semmi konkrétat, hogy milyen ezért ha valakinek van tapasztalata megköszönném :)


Amúgy első válaszoló, esetleg egy hasonló korú ibiza?

2013. nov. 6. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a cordoba voltam nekem is 2001-től 2007-ig több fajta az újabb típusból 2003-2007 volt 2db is elégedett voltam vele lehetett vele lendületesen autózni csak picit pörgetni kellett .. Ja és semmi szerviz csak olajcsere volt !
2013. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ibiza ugyan az, koppra, csak a kasztni hátulja más.

Megmondom őszintén, hogy csak bízom benne, hogy nem sírom vissza....

Mert akkor veszek egyet ismét, ha ez a kocsi vacakolni kezd.)

2013. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!