Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a BMW x...

Mi a véleményetek a BMW x sorozatról, azon belül is az x3-ról a többihez képest? Teljesítményre és sebességre (városi úton) az M és az x sorozat modelljei közt mi, és mekkora a különbség?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az M sorozat a sportváltozat az X a terepjárók sorozata.
2013. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én most őszinte leszek, lehet megfognak egy páran sértődni, de nem érdekel.

Az x sorozat és az egész SUV kategória igazából teljesen felesleges, és puszta célja a presztizs. Terepre nem kifejezetten jó, és tekintve, hogy az eddig eladottak 99%-ka városban van használva, amivel még parkolni is nehezebb, emellett többet is eszik, és ha beleszállnak egy "halandóba" akkor az nem sok esélyt kap a túlélésre.


Inkább vegyél sima bmw-t. Egy 5-s vagy 6-s bmw sokkal elegánsabb. Marhulni meg ott a 3-mas vagy az egész M sorozat.

2013. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen tudom,de városban is szoktak járni velük,sőt én itt több x-et látok mint városra tervezett modelleket.ezért kérdem hogy sebességre,gyorsulásra ilyesmikre mi a különbség
2013. nov. 10. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ugyanakkor teljesítményű motor van benne kb. semmi. Feltéve, hogy nem a legkisebbre gondolunk a legnagyobb motorral és a legnagyobbra a legkisebbel. (pl 2.5-ös x1, és egy 2,5-ös 6-os.)

Egyébként gyártanak az X sorozatból is M-et.

Semmi különbség nincs. Annyi, hogy terepjáró.

2013. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A BMW X sorozat egy városi SUV. Terepre majdhogynem alkalmatlan, maximum földúton nem akad fenn az alja... De ahol egy Lada Niva még kihúz egy traktort ott már egy X3 úgy elakad magától is, mint a csuda.


Designautó amúgy, szépek (legalábbis nekem tetszenek), magasak, így nagyon jól kilátni belőlük és tágasak, kényelmesek. Ennyi.

2013. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) olyan autót kerestem ami sportos,de valamennyire elegáns és stílusos.tudom,hogy az 5-6-os sorozat elegánsabb,de nekem azok túl hosszúak.egyébként tudom,hogy városi terepjárók,és nem is egy prémium kategóriás kocsival készültem rallizni :D
2013. nov. 10. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a 3.0D motorral már igencsak jól húz a gép, erősen gyorsul és 200-ig nem igazán kezd el gyengülni.


Az, hogy elegáns-e vagy sem azt neked kell eldönteni. Szerintem az X3 nem egy elegáns, hanem inkább egy fiatalos, esetleg egy fiatal családnak való autó. De ha neked megfelel a kinézete és a stílusa akkor nincs is miről társalogni :)

2013. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

5-s 6-s túl hosszú? Szerinted milyen hosszú egy x3?

Alig van eltérés csak szólok. Hidd el, városba nem való egy ilyen nagy doboz.

Sebességre meg főleg nem valóak ezek. Magasak, légellenállás rossz, emiatt nagyobb motor is kell beléjük, hogy ugyanúgy menjenek mint egy sedan/coupe.

Vegyél 5-st.

2013. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A SUV-oknak pont Magyarországon van létjogosultságuk. A sima autókénál masszívabb futómű, nagyobb kerék. A magyar utakra - amiket félterepnek is lehet már nevezni - ez a legjobb megoldás.
2013. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!