Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol szoktátok a kocsitokat mosni?

Hol szoktátok a kocsitokat mosni?

Figyelt kérdés
Otthon vagy autómosónál?
2013. nov. 10. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én otthon.
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Is, is.
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amióta megdöglött a magasnyomásúm itthon, azóta pénzbedobálósnál ha nagyon mocskos. Ha nem annyira, akkor itthon, csak vízzel.

De szerencsére jó színe van, elég ritkán mosni. :)

2013. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én itthon is megmoshatnám, meg nem is vagyok az a lusta fajta, de inkább elviszem a mosóba, ha itthon mosom, az soha nem olyan, ráadásul összekarcolódik a festék is, ami után polir kell...
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itthon. Annyira sokat nem használjuk, meg azért nem várjuk meg, hogy centi vastag szutyok legyen rajta így kefével+slaggal könnyű lemosni...


[link]


Az ilyen autó gazdájáról nem tudom mit gondoljak... Ő sem fürdik?! Be nem ülnék még munkás ruhában sem ilyen hót retek autóba.

2013. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Otthon a garázs előtt. Nyáron a bogarak miatt muszáj hetente mosnom. Ilyenkor ráér 2-3 hetente.

Voltam már én is ilyen pénzbedobósnál. Na, az egy nagy lehúzás! Lehet bele dobálni marékszám a százasokat és még csak tiszta sem lesz.

2013. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
500-ért 2 perc alatt lesikálják az IMO-nál...
2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még csak egy éve van meg az autó, eddig esett rá az eső meg a hó. A szélvédőre már kellett 1-2 vödör víz, de ennyi.

Viszont már felmerült bennem, hogy egyszer a ház ablakaival együtt az autóéit is lemosom, a rend kedvéért. A festett részével nincs bajom, valószínűleg az arany szín jó e szempontból.


Ha mégis mosnánk, az itthon lenne. De mivel nincs garázs, az eső tényleg lemossa.

2013. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sinead ***** válasza:
Itthon mosom, a kapubejáróban.
2013. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Novemberig itthon, utána márciusig mosóban. Mindig alvázmosást is kérek a só miatt.
2013. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!