Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legnagyobb szívásoto...

Mi volt a legnagyobb szívásotok a kocsitokkal?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hány éves korotokban vettétek, mennyi pénzért, hogy áltatok akkoriban anyagilag, mennyire fért bele a keretbe a javítás (egyáltalán bele fért-e), és mennyibe került a javítás, aztán később mennyi pénzért sikerült eladni, mennyit buktatok rajta?

2013. nov. 11. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kocsinak magának nincs baja de szívás volt, mikor el akartál lopni, de béna volt a tolvaj, kábelt akart kötögetni. de azt se tudta mi micsoda, így nem tudta elvinni, cserébe zárlatot okozott a vezérlőben. el kellett trélerezni a villamosságihoz, ahol 1,5 hetet állt, annyira szétment csomó minden. új vezérlés és gyújtáskapcsoló kellett bele, egyebek mellett. 150 volt mindennel.
2013. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rossz üzemanyagot tankoltak bele.

Pont munkába mentem, mikor leállt a kocsi. Még jó, hogy félre tudtam vele állni.


Annyit buktam, amennyi bele lett tankolva, meg a tisztítás.

2013. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az én kocsimban kellett már új motort venni, váltóban alkatrészt cserélni, kuplungot cserélni, meg kerékcsapágyakat.
2013. nov. 11. 09:40
 4/12 A kérdező kommentje:
De biztos volt olyan, aki mondjuk olcsóbb kocsit vett, 300-400 ezerért, hogy a vételár dupláját bele kellett önteni a kocsiba, hogy normálisan működjön.
2013. nov. 11. 09:42
 5/12 anonim ***** válasza:
400-ért vettem kocsit megvétel után pár héttel éjjel 11-kor megállt meghalt az injektor vontatás lett a vége, eddig talán 100-at költöttem rá, de magamnak csináltam és hosszútávra amit ráköltök kiautózom belőle
2013. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

aha, és ez milyen kocsi?

Biztos szar lehetett éjjel vontatni.. kit hívtál fel hogy menjen érted?

2013. nov. 11. 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Eldurrant a hátsó fék, elfolyt az olaj, megszűnt a nyomás, nulla fék, ráadásul ugye az egyik hátsó kerékbe folyt az olaj (fékfolyadék ha úgy tetszik), csúszott, így kézifék alig, mindez menet közben. Még szerencse, hogy mellékúton történt és meg tudtam állni motorfékkel. Persze egy évvel előtte lett a teljes fékrendszer kipofozva, szakszervízben. Berágtam és eladtam a genyóba azt a szart.

60 000 volt a szervíz, majd 160 000-ért el is adtam "roncsként".

6 évet töltött nálam az autó. Annak idején 900 000-ért vettük. És egy szatyor pénz ráment ez alatt, mert mindig volt valami baja.


Alapjárati szelep, stabilizátor rúd, szilentek évente kuka. Még egyszer ilyet SOHA nem vennék, akkor is ha nem csak rossz emléke van róla. Ennyit nem ér.

2013. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de márkát is írjatok légyszi, nem fognak beperelni a gyártók miatta szerintem :DD
2013. nov. 11. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb 13 éve volt egy skoda 120l autóm. Az első kocsim. Melóból hazafelé valami szétment a motorban. Nem tudtam mi... Este 7 kor decemberben. Vontatni kellett. A legnagyobb szivacs az volt h a telefonom is lemerült :D lakott terület kb 6km. Egy szintén 120 assal állt meg egy srác, az húzott haza. Teljes motorfelújítás kellett. Kb 40ezerből megvolt :D utánna teljesen jó volt, de kb 6 hónap után beszámították a kocsiba amit vettem. Adtak érte 80 at.
2013. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
suzuki swift volt és családból hívtam valakit
2013. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!