Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legnagyobb szívásoto...

Mi volt a legnagyobb szívásotok a kocsitokkal?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hány éves korotokban vettétek, mennyi pénzért, hogy áltatok akkoriban anyagilag, mennyire fért bele a keretbe a javítás (egyáltalán bele fért-e), és mennyibe került a javítás, aztán később mennyi pénzért sikerült eladni, mennyit buktatok rajta?

2013. nov. 11. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos én örököltem az autót tehát nem fizettem érte semmit gyakorlatilag 18 éves koromban kaptam meg előtte apámék használták. Igaz most 20 éves opel astráról van szó, de az már alapból olyan hogy öreg és egyre több baja van. Ami jó benne hogy eddig sehol sem hagyott cserben tehát nem állt le menet közben, nem volt komolyabb elektronikai baja sem, de volt amikor mentem volna haveromékhoz és nem tudtam beindítani, csak nagyon nehezen, akkor az akkumulátorra gyanakodtam de nem az volt a gond hanem az önindító fáradt el. Igaz betudtam indítani csak nehezen meg sebességbe picit meg kellett mozgatnom, de így nem volt gond csak a javítása húzós volt mert a gyújtáskapcsolót is kikészítette. Egyszer volt egy kisebb záralt valószínű megrágta valami állat a vezetékeket és a világítás nem működött rajta, de szerencsére fényes nappal volt így hazamertem menni vele és szerencsére a vészvillogót megtudtam csinálni igaz ráment félórám mire valahogy áthidaltam a vezetékét de összejött. Arra a javítás nem volt drága mert ismerős csinálta.

Meg egyszer a hátsó féktárcsa szállt el folyt belőle a folyadék az kb 35 ezer volt mindennel együtt.

2013. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

BMW E30 325i nagyon jó kis autó volt, múszakilag rendben volt.

De egyszer csak váratlanul meghalt az egész elektronika, az autó megállt az út szélén. 1 hónapig majdnem minden nap ezzel bajlódtam, kb 2x szedtük majdnem teljesen darabjaira és raktuk össze újból, mig megtaláltuk a zárlatos (vagy mi volt a baja) kábelt, ami a vezérlőegységtől ment a fogyasztókhoz, persze minden rémbonyolultan volt bekötve, nehogy könnyen lehessen szerelni. Egy motorgenerál gyerekjáték emellett.

Ja és a durva hogy asszem 2000 Ft körül volt a kábel, amit cserélni kellett.

2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!