Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány kiállítása?

Jogosítvány kiállítása?

Figyelt kérdés

Azoktól szeretném ezt kérdezni akiknek tényleg van tapasztalatuk e kapcsán.


Tömören, December 3-án vizsgázom forgalomból. Ha minden igaz az oktatóm December 6-án már elhozza a papírjaimat és mehetek az Okmány Irodába.


Most foglaltam le az időpontot, a Központi Okmányirodába December 9-ére.


Szerintetek van rá esély, hogy még ebben az évben készhez kapjam a jogosítványom?


Köszönöm szépen.



2013. nov. 11. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét.
2013. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak 2014-be kapod meg egy éve.ugyan így voltam én is dec. 9. Mentem okmányiródába január 3. Án kaptam meg.
2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért hozná az oktató a papírod? A vizsgán megkapod, be kell menni a közlekedési hatósághoz, aztán az okmányirodába. De honnan tudod hogy átmész?
2013. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mivan ha megbuksz? Mert nem biztos hogy átmész, akár mennyire is jól megy, egy hiba és megbukhatsz.

De ha átmész, akkor kb 2 hét alatt megcsinálják. Nekem szeptember közepén lett meg a vizsgám és azután hogy bent voltam az okmányirodában, napra pontosan 2 hét mulva kaptam meg a jogsimat. Viszont ha mégis tovább tartana, akkor van rá esély, hogy jövőre lesz csak jogsid, mert sok az ünnep és akkor nem igazán halad.

2013. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én november 4-én voltam az okmányirodában és azt mondták hogy egy hónap mire megjön.
2013. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!