Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 520D egy rádióadó sem jön...

BMW 520D egy rádióadó sem jön be, ötlet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem jön be egy adó sem, sehol..Végigzongoráztam az összes frekvenciát, de semmi. Ötlet? Egy éves autó.

2013. nov. 11. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Antennakábel szétcsúszott?
2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is, de mivel nem az enyém az autó, nem szeretném szét szerelni. :D

Mondjam, hogy vigyék szervizbe?

2013. nov. 11. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
nemár hogy ekkora gondot okoz szétszedni egy rádiót:D
2013. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele, én sem állnék neki egy F10-ből kibontani a gyári fejegységet. Ahhoz, hogy kivedd minimum 4 helyen bontani kell a burkolatot szerintem, mert az összes csavarja el van dugva. Azért ez nem egy kazis fejegység a GOLF2-ben, hogy belebszok 2 60-as szöget és kihúzom :D
2013. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem állj ki a garázsból és úgy próbáld.

Csak vicceltem.

Lehet, hogy végigzongoráztad a frekvenciákat, de mi van, beállítási gond, ha átállítódott fm-ről például lw-re? Lehet kontakt hiba de azt ne annyira hinném.

2013. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak fm meg am van :D de egyebkent az sem jo.
2013. nov. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!