Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbált már valaki "megkenni...

Próbált már valaki "megkenni " vizsgabiztost, hogy sikeres legyen a vizsga?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan közölte, mi történt, mit szólt hozzá a vizsgabiztos?

2013. nov. 12. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett sohasem ilyen eszközökhöz folyamodjak. De állítólag ha igaz amit a neten írnak akkor ezt az oktató szokta intézni. Viszont még a rendes vizsga sem készít fel a valódi közlekedésre hát még a vett.
2013. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, hanem az ,hogy végre átmenjek, met nekem ebbe már 400.ezer ft -om benne van, arról nem beszélve,hogy át kellett menjek egy másik iskolába is,mert az elsőben becsaptak.
2013. nov. 12. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Oktatót kell megkérdezni ,ő tudja mi a tarifa és ki kenhető ki nem. Neki add a pénzt is.
2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta,hogy tisztán szeret játszani,szóval vele így nem igazán lehet.
2013. nov. 12. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És jogosan húznak meg vagy kamuból ? Mert ha utóbbi akkor másik vizsgáztatóhoz kell menni. Ha meg jogosan akkor ,pótórákat kell venni.
2013. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ürügy dolgok miatt. Csak nem tudom,ha odamennék,hogy egyáltalán mit kellene mondanom, vagy hogyan reagálna rá
2013. nov. 12. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

400 ezer ft?:O azt hogy sikerült összehozni?

Amúgy megkenni max oktatón keresztül érdemes, mert ha rossz napja van a vizsgabiztosnak, vagy alapból olyan akkor nemhogy megbuksz, még fel is jelenthet megvesztegetésért.

2013. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt megbeszélve oktatóval, hogy ha lehet kenni a biztost akkor lefelé állítja az Ő oldalán szellőzésakármit (nem jut eszembe, hogy hívják pontosan...) Ha nem akkor felfelé fordítja a rácsot... Utána én döntsem el mit akarok, de még az elején nyújtsam át a borítékot, ami egy 20-ast kell tartalmazzon minimum.
2013. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy sikerült,hogy 3200 ft egy óra.Én minden nap mentem dupla órában, csak nem tanultam meg elindulni az autóval ,és már levezettem a kötelező óraszám felét. Tehát amit belefektetttem az elszállt.Meg még a kresz óra+vizsga, Eü.óra+ vizsga( ezek is nagyjából 60.000 ft együtt)


És akkor még át kellett mennem másik suliba. Ott előlről kellett kezdeni az egészet.Mert nem tudtam semmit. megint 30 óra+vizsgadíj, most megyek majd 4jére vizsgázni

és közben is mindig vennem kellett órákat, úgyhogy lazán elbasztam egy csomó pénzt:S Holott meg lett volna a helye:S

2013. nov. 12. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"És jogosan húznak meg vagy kamuból ? Mert ha utóbbi akkor másik vizsgáztatóhoz kell menni. Ha meg jogosan akkor ,pótórákat kell venni."


Igen, és mióta lehet válogatni a vizsgabiztost? A hivatal kirendel valakit, ha tetszik, ha nem, ő lesz az és kész.



Kérdező, mi az, hogy az alapórák után sem tudtál elindulni az autóval? Ennyire gyér oktatód nem lehetett. Aztán, hogy nulláról kezdted második iskolában. Alapból miért kellett átmenni? Csak oktatót kellett volna váltani, nem iskolát.


Egyébként ha ennyi óra után sem megy, meg kéne gondolni tényleg neked való-e a jogosítvány. Lehet, hogy most már nagyon alapnak nézik, de hidd el, meg lehet élni nélküle.


Vizsgabiztos lefizetése egyébként nagy hülyeség. Ha eleget hibázol úgyis meg fog buktatni. Inkább gondolkozzál el azon miért buktál meg ennyiszer (az, hogy "hülye volt a vizsgabiztos" nem indok...) és figyelj oda ezekre.


Legjobb, ha lassan mész vizsgán, bőven megengedett alatt (50 > 40, 60 > 50, stb), hogy legyen időd mindenre felkészülni. Ez egy hibapontot fog érni (lassú vezetés), de jóval többtől megóv.

2013. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!