Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ha lejár a kresz vizsgám,...

Üdv! Ha lejár a kresz vizsgám, és ezalatt nem tettem sikeres forgalmi vizsgát, de levezettem a szükséges óraszámot, akkor az újonnan letett kresz vizsga után megint le kell vezetnem a 30 órát, vagy mehetek forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő. 2 évvel ezelőtt sikeres KRESZ vizsgát tettem, azonban anyagi és egyéb okok miatt a rutin után nem mentem vezetni a forgalomba. Most, hogy augusztus 31-én lejárna a kreszem, ezért nyáron levezettem a szükséges óraszámot és forgalmi vizsgára jelentkeztem, ami sajnos bukó lett. Az oktató azt mondta, hogy mivel lejár a kresz vizsgám, ezért csak úgy mehetek újra forgalmi vizsgára, ha újra részt veszek a kresz oktatáson, levizsgázok és újra levezetem a 30 órát a forgalomban. Ez valóban így van? Eddig úgy tudtam, hogy kifizetem a kresz vizsgát lerakom, aztán veszek pár pótórát és mehet újra a forgalmi vizsga.


Előre is köszi!


2013. aug. 28. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem max pár emlékeztető óra kell. Amúgy már egyben van a rutinnal, tehát egyben le kell vizsgáznod a kettőbel.
2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Papírforma szerint mindent teljesen elölről kell kezdened.

Ez olyan mint amikor megbuksz pl. általános 7-ben, akkor sem kapsz felmentést semmilyen óra alól.

2013. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!