Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is képesek vagytok órákra...

Ti is képesek vagytok órákra leragadni a gép elé autóteszteket nézni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most azt írom, hogy soha nem néztem, s nem is tervezem, akkor le leszek pontozva?
2013. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen de nem csak autó teszteket hanem mindenféle más járművek tesztelése is jó dolog, (reteklub,tetves2,és a hozzá hasonló tv csatornák maga a gonosz mindenki kerülje el őket)
2013. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én percekre sem.
2013. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-20 perc után ráunok, főleg az ilyen rizsázós tesztekre... Szóval ez a nagyon tetszett a varrása a fejtámlának konkrétan nem annyira érdekel... Jó oké, tényleg király, hogy szépen van megcsinálva, de azért másról is szólhatna némely teszt, mint azon, hogy milyen gumival kapták a kocsit. (Ez is számít, de nem olyan számottevően, mint pl az, hogy milyen érzésre a futómű, az adott motor érzékelhető dolgai, az adott felszereltségé engem sokkal jobban lázba hoz.)
2013. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!