Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit mondjak neki?

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam (13 évesek vagyunk,lányok) azt mondja,hogy ő már tud vezetni kocsit és ezzel nagyzol mert én mondtam neki,hogy tanulok motorozni mert le akarom tenni belőle a jogosítványt erre jön,hogy ő meg már kocsit vezetett és megy mindig az egyik rokonával mert megengedi,hogy vezesse a kocsiját és engem ez nagyon idegesít mert azt mondja mindig,hogy ő előbb tanult meg kocsit vezetni mint én.És én mondtam neki,hogy 13 évesen??A szüleidet meg fogják ezért büntetni.Ő meg mondja,hogy nem mert nem látják meg ilyesmi de engem idegesít ezzel mit mondjak neki??(egyébként elég szegények úgyhogy nem értem,hogy honnan van kocsijuk)

2013. nov. 14. 13:21
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem kell mondanod neki semmit. Ne foglalkozz vele, úgyis hiába mondanál neki bármit is. Majd kinövi ezt a viselkedést.
2013. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Mondd neki, hogy a te bácsikád meg jövőre megtanít repülőgépet vezetni, 15 éves korodban pedig helikoptert is, és 20 évesen az űrsiklóra is lesz engedélyed.
2013. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan elkezded a motoros jogsit, levizsgázol és ha ugat, akkor csak előkapod a jogsid. Neked van, ő meg csak beszél róla. Majd rúgsz egy egyest és elporolsz. Szét fogja bszni az ideg xD
2013. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak irigykedik,hogy te segédmotoros kerékpár tanfolyamra fogsz menni!
2013. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) 2. az tuti jó ötlet XD
2013. nov. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!