Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eddig egy régi Honda MB80-ast...

Eddig egy régi Honda MB80-ast használtam, de szeretnék egy komolyabb, de használt 125cc-s gépet, amit B1-es jogsival vezethetek. Megbízható, olcsó, jól kinéző motort (nem robogót! ) keresek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Semmi enduro, cross stb., nekem egy hagyományos utca járgány kell munkába járáshoz, fővároson belül. Amiket eddig néztem: Keeway Speed (ezzel nagyon szemezek), Keeway RKS, Honda NSR/CFB/CM, Yamaha YBR, Derby, Suzuki GN125/Marauder, Derbi Mulhacen. Ötletek?

2013. nov. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Honda NS125-R, ebben a kategóriában csak ez az egy típus volt, több évig használtam és a láncon meg a fékbetéten kívűl másra nem költöttem.

Keeway-t semmi pénzért nem vennék..

2013. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keewayt-t, meg hasonlókat felejtsd el szerintem.

[link]


árat nem írtál, itt egy találati lista. Ha főleg munkába járáshoz kell, akkor pl Honda CLR, Honda CG,Yamaha YBR, bár én azért egy jó 125-ös robogót kipróbálnék ezek mellett(ha még nem mentél ilyennel). Próbálj ki több félét, aztán meglátod, melyik felel meg leginkább!

2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Dragstar, Honda Shadow.
2013. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Keeway Speed jól néz ki, de egy hulladék. Egy Cagiva Mito jobban megy mint egy Honda NSR 125, és árban is nagyjából ugyanott vannak. Persze ha hidegen nagyon pörgeted, ezis hamar megadja magát, de ez minden motornál így van. Viszont ha tényleg csak munkába járáshoz használod, lehet megkéne fontolni egy 125-ös robogót.
2013. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!