Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg kell phsziológiai...

Tényleg kell phsziológiai vizsga is a jogosítványhoz? és ha meg van jogsi az csak proba jogsi?

Figyelt kérdés
Azt halotam hogy kell phsziológiai vizsga is a jogosítványhoz és ha valaki megszerzi a jogsit akkor csak proba jogsit kap két év után fogja megkapni a jogsit legalábis be akarják vezetni ez biztos de azt nem tudom hogy bevezeték-e már

2013. nov. 14. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen helyesírással és fogalmazó képességgel még egy triciklit se raknék alád, már ne haragudj.
2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kiharaptad a lényeget a kérdésemből.
2013. nov. 14. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Valójában így ötödszöri elolvasásra sikerült valamennyire értelmeznem :)

Tehát:

Amit te mondasz pszichológia vizsga, szerintem a PÁV vizsgára gondoltál, ami átlag embernek, átlag B-s jogsi esetében akkor jöhet szóba, ha 5 próbálkozás után se tudja teljesíteni a forgalmi vizsgát, ezután küldik el az embert PÁV vizsgára, amit lehet hasonlítani pszichológiai vizsgához.

A 2 év az a kezdő jogosítvány-ra vonatkozik, ami annyit tesz, hogy ugyanúgy megkapod a jogsidat, viszont a vizsgát követő 2 évig nem vontathatsz utánfutót. Viszont ismerek olyat, aki letette az első jogsiját(B kat.) 18 évesen, és nem vésték bele a jogsijába a kezdő vezetői engedély kódszámát.

Ami az újításokat illeti, annyi hülyeség kering a neten, illetve szájról szájra, hogy nem szabad elhinni már szinte semmit, csak akkor ha már bevezették :)

Első voltam, remélem segítettem :)

2013. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát megnyugotam én azt hitem hogy elsőnek küldik phsziológiai vizsgára az embert aztán mehet a jogsira.
2013. nov. 14. 18:04
 5/5 pitykejazmin ***** válasza:
Nem küldenek sehova nincs már ilyen hülyeség bármennyiszer mehetsz vizsgára én így tudom.pszihológiai vizsgára azoknak kell menni akiknek hat hónapnál tovább veszik el a már megszerzett jogsiukat.remélem tudtam segíteni.!
2013. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!