Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki volt mostanában a jogosítv...

Aki volt mostanában a jogosítványhoz első segély tanfolyamon annak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Sikerült? Mit kellett csinálni? stb.

Még egy kérdés: a befújásnál (orrba) egy kézzel kell fogni a fejet?



2013. okt. 28. 09:12
 1/5 Sinead ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam. Késtek a biztosok, és nem volt rendes vizsga. Mindenki elmondta a tételét és mehetett. Én úgy emlékszem, hogy két kézzel kell fogni a fejet. Egy a fejtetőn, egy pedig az álla alatt, amivel becsukva tartod a száját, hogy ne jöjjön ki a levegő.
2013. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én tavasszal vizsgáztam elsősegélyből és akkor már a szájába kellett fújni és az orrát kellet befogni.

Csak egy kézzel tudod fogni mert a másik kezeddel az orrát fogod be.

2013. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt hogy húztunk egy tételt azt elmondtuk, utána kérdezgettek, és a végén mindenkinek meg kellett csinálni az újraélesztést.

De ez nem jogsihoz kellett hanem modulrész volt.

2013. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.Beadtuk a személyit,húztunk egy tételt,négyen mentünk be.

2.Az ürge sietett,meg kőbunkó volt,ezért csak az újraélesztést csináltatta,de szivatott mindenkit folyton.Ettől függetlenül utána kb.végig telefonált.

3.A nő kikérdezte a tételeket,miközben alig hallottuk a saját beszédünket,mert az ürge hangosan beszélt.

4.Átmentünk mind a négyen.

(két tétel volt egy lapon)

Nekem a járdaszegélyre eső biciklis jutott,akinek zsibbadt a bal lába.(gerincsérülés volt a diagnózisa)

"B" tételnek meg a veszélyes anyagot szállító járművet húztam.


Átmentemátmentem..:D

És ha még neked nem volt vizsgád,akkor sok szerencsét kívánok hozzá!!!!!


17/L

2013. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

nekem is azóta sikerült átmennem! és gratula neked is hozzá!:)

2013. nov. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!