Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Land cruiser?

Toyota Land cruiser?

Figyelt kérdés

Utazós családi kocsinak szánnánk .Már régóta tervezzünk egy ilyen nagyobb tankot.

Csak egy kis infóról lenne szükségem esetleg személyes tapasztalatait ha megosztaná velem valaki annak örülnék!

PL egy ilyenre gondolok

[link]

Tudom hogy új autót is lehetne venni ennyiből, de valahogy a Land Cruiser ez a szériája meg fogott valamit a feleségemben és bennem is. Igazság szerint 10 misink van autóra és szeretnénk felújítatni egy a linkben szereplő terepjárót,ami hobbi autónak és családi kocsinak is megfelelő lenne számunkra!



2013. nov. 14. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel én mindig is Japán párti voltam, és tesóméknak is van egy ilyen Land Cruiser, amit elég sűrün szoktam vezetni, szóval én csak jót tudok róla mondani!!

Egy baja van, hogy a fogyasztást nagyon nehéz 10 liter alá vinni, és ha utánfutózok vele akkor simán beveri a 12-13 litert is.

Simán megállja a helyét terepen is, meg műúton is.

Hely az rengeteg van benne, belül a korához képest full extrás, bár a miénk automata, én neked is azt ajánlom hogy vegyél inkább automatát!

Nincs baj a manuálissal, de egy ekkora dögöt sokkal kényelmesebb automatával vezetni..

Télen, két tengelyes utánfutóval (tömege 800kg), kb 40%-os emelkedőn (hegyi úton) egy köbméter sóder (kb 1 tonna) simán felment, ja és olyan 25cm-es szűz hóban felezőben és difizár bekapcsolva..

Amire figyelni kell, télen ha kint van akkor mindig járatni kell kicsit(kb 2 percig), mert hidegen nagyon kerepelős, és nem is szereti nagyon ha minuszokban hideg motorral szekálva van.

Amúgy én csak jót tudok mondani a Land Cruiser-ekről, soha nem volt vele baj, mindig lehet rá számítani, és igazából ha oda van rá figyelve, akkor nagyon sokáig bírni fogja.

Nekünk amúgy pont ilyen van: (évjárat, szín, belső)

[link]

2013. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos választ!Automata váltósat nem szeretnék!

De amit linkeltél az a kisebbik típusú land cruiser azokat is nézegettem csak kicsi az alig 200 literes.csomagtartójuk,ezzel szemben amiket én nézegetek azoknak 1300 lityós csomagterük van. Ha csak saját magamnak kéne jó lenne ez a kisebbik Land cruiser is,de 4 mennék vele főként hosszú utakra nyaralás rokonlátogatások,síelés a hegyekben télen stb.Régebben volt egy lada nívám az is szeretet papálni így ez nem gond gondoltam hogy nem annyit fog fogyasztani mint egy swift!

2013. nov. 14. 20:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi látom hogy 8 fős amit linkeltél ezért kicsi a csomagtere ezt nem figyeltem ne haragudj!
2013. nov. 14. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen 200 literes, de 7 üléssel, ha kiveszed a két hátsót 5 ülésesre, akkor mindjárt felugrik 700 literre..
2013. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja én meg nem is figyeltem, hogy írtál :)

Amúgy én azt hittem csak 7 üléses, mondjuk még soha nem volt berakva a hátsó ülés sor..

2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezt jól összehoztuk :D
2013. nov. 15. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!