Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó felni festése érdekelne,...

Ödi2 kérdése:

Autó felni festése érdekelne, Pt Cruiser-t akarok optikailag feldobni és arra gondoltam, hogy autó színére fújatnám a 16-os acél felnit is/bézsre/ és az autót kétszínűre fóliáztatnám. Csinált már valaki hasonlót? Kérdés lényege alább.

Figyelt kérdés

Szerintetek ha megcsináltatom a fóliázást bézs-aranybarna kombinációra és ehhez fújatnám az acél felnit bézs színűre, akkor az elég jól nézne ki és tartós lenne a felni festése?

Eredetileg bézs színű az autó, sárvédő és küszöb vonal lenne aranybarna és a motorháztető, ajtó kilincs feletti résztől felfelé ismét aranybarna fóliát kapna, tehát csak középen maradna bézs.

Szerintetek így jól nézne ki? A felnibe szintén aranybarnára fóliáztatnám a dísz betétet...

Vélemény?


2013. júl. 19. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzelem, szerintem igen, jól nézne ki! De egy jótanács: spórolhatsz a költségeken, ha a felni festését magad végzed, így csak az alapozót és a festéket kell kifizetned és nincs munkadíj! Én is ezt csinálnám. :)
2013. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!