Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes mostanság kétütemű...

Érdemes mostanság kétütemű Trabantot venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Persze, nyúlketrecnek kitűnő...
2009. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
:D kb .
2009. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Retro rajongóknak igen :)
2009. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szomszédunk vett egy 601 es kombit és tyúkólnak használja :Đ

Amúgy nem érdemes venni esetleg 1.1 et az már egy kicsit "MODERNEBB"és jobban megy :)

2009. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a terved vele.
2009. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nem, mert az utca végén már összeesik
2009. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A katalizátor követelmény. Kétütemű autókon igen rövid életű és többe kerül mint maga az autó.
2010. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A hegyekbe, szőlőbe tökéletes. Igaz nem egy gyorsulóbajnok de sztem megéri.
2010. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem megéri, mi majdnem egy éve vettünk egyet, akkor fél év műszakival 30.000-ért. Azóta csak a féket kellett megcsináltatni, meg a műszakit. Az előző volt még 30, mert sajnos még nem mertünk hozzányúlni, utóbbi 60, elvittük a szervizeshez, felkészítette, és elvitte. Katalizátorunk soha nem is volt, zöldkártyát megkapta fekete plakettel. Na és?

Meg mint a golyó. Csak a keverékezést ne feledd, és 1:33-ba keverd, ne 1:50-be, mert az megöli a motort.

Soha sehol nem hagyott ott, felmentünk vele Visegrádra is, a szerpentinen, nem volt baja.

Szerintem mindenképp érdemes venni, kevés dolog hibásodhat meg benne, nincs se olajnyomás, se hűtővíz.

Ha akarsz venni, akár el is kísérlek, mert már tudom, mit kell rajta megnézni, kipróbálni.

Trabant forever.

2010. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!