Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számítsak, ha Simsonnal...

Mire számítsak, ha Simsonnal egy kis utánfutót húzok?

Figyelt kérdés
Van itt 2km-re egy horgásztó és a felszerelés lenne a kicsi futón. Ha egy rendőr megfog, mennyire büntet meg?
2013. nov. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszt E kategóriája van-e Kendnek? :D
2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minimum 30 ezer, itt is hordta egy fószer robogó után kötve egy kis kocsival a peca cuccait a tóra, aztán lekapcsolták a rendőrök, és helyszínen meg is bírságolták.

Egyébként nem véletlenül van benne a KRESZ-ben, hogy nem lehet ilyet csinálni, baleset veszélyes, meg még sorolhatnám..

2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehhez nagyon speckós futó kellene.

Én a helyedben csinálnék két nagy oldalcsomagtartót meg hátulra egy nagy tartót,és szinte bármit eltudsz vinni,vagy egy oldalkocsit rá de azt már pappírok miatt nem tudom hogy mennyire ok.

2013. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 - csak annyira speckós, mint a Motorkuli vagy a Pille.


Szerintem is inkább oldaldoboz vagy valamilyen módon felszerelhető tartó.

Egy kollégámnak pl. MZ-ről bontott oldalcsomagtartót adtam a Simson S51-esére: az pont akkora, hogy ráfér a diszperzites vödör is, amiben a horgászcuccok egy részét hordja, a túloldalra meg a horgos-apró felszereléses szerszámosláda a kempingszékkel.

2013. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, egy jól rögzített, 5 kilós kiskocsi húzása Simsonnal földúton a tóra balesetveszélyes, de egy mázsa téglával megdurrantani és úgy furikázni a belvárosban nem az. Legalábbis a KRESZ szerint...
2013. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!