Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legőrültebb? Vagy melyik tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Ilyen stílusú autó építésben gondolkodok.


[link]


Az áldozatok akikre gondoltam, hogy átépítem:

Lada 2105, mint ami a képen is van.

Lada Samara



[link]



Kispolski:


[link]


Vagy skoda 120 és még trabantban gondolkodtam.


Szerintetek melyik lenne a "legjobb"?


Ha van még ötletetek szívesen várom. Nem csak ilyen autóra van pénzem, hanem ezek jönnek be.



2013. nov. 14. 20:31
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Bocs, a kispolskinál rossz link van.



[link]

2013. nov. 14. 20:33
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
A POLSKI!!!! AZ FAXA!
2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem is a kispolski jön be a legjobban, de 192 magas vagyok és nem tudom beférek-e. Utoljára 8 évesen ültem kispókban :)
2013. nov. 14. 20:39
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Még egy pont a Kispoláknak. Nagyon szép munka a linkelt képen lévő példány. Bár az igazat megvallva nem az én ízlésem, nekem az ilyen régi kocsikból az gyárira felújítottak jönnek be inkább.


Amúgy ha már lehet ötleteket adni: Vw Bogár? Abból is csuda dolgok jöhetnek ki: [link]

[link]

[link]

2013. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Samara.A Polski kicsi lenne neked
2013. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

+1 a kockaladának... :) Mármint a hátulhajtósnak, mert a Samarát is egy darab egyenes vonalzóval tervezték. :P


Ráadásul azzal lehetne szépen forogni is, gondolom nem csak a nappali dísze lenne. A kispók gyenge és rövid, a Samara rossz helyen hajt.

2013. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Samara tetszik, de a 2105 se egyszerű.:) Kispóknál a képen levő "állapot" nehezen lenne kivitelezhető, azért szép PS munka.:)
2013. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Bogarat nem szerintem túl vannak árazva.

[link]

Azért egy ilyen gépet elfogadnék.



Na igen a kocka Lada. Legjobb helyen hajt. Forogna az jobbra balra ;).

Lehet, hogy amellett döntök. Úgy gondoltam, hogy veszek egy 05-öst kicsit felújítom. Utánna porba rakom, szélesítések, vfts hátsó spoiler, golf 1 gti koptató elől. Még a szinén gondolkozok.

Fehér, matt olajzöld, piros szineken gondolkodtam eddig. Meg valami trans am felnik ;)



[link]


Rendesen odabaxós lenne :)

2013. nov. 14. 20:54
 9/27 anonim ***** válasza:
Kiállításra lesz? Mert a "porbarakom" meg fogja keseríteni az életed elég rendesen ha közlekedni akarsz vele.
2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudom mivel jár, most is egy keményen ültetett g2-őt hajtok. Csak stílust váltok és ezért gondolkodom ezeken a kocsikon.
2013. nov. 14. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!